اخبار لوازم خانگی کالای داخلی

فرش ایران برای نخستین بار در نمایشگاه مبلمان کلن حضور یافت

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،از مرکز ملی فرش ایران، این نمایشگاه بین المللی که تا ۲۵ دی تا اول بهمن ماه امسال (۱۵ تا ۲۱ ژانویه) در شهر کلن برپاست، از قدیمی ترین نمایشگاه های تخصصی در حوزه دکوراسیون داخلی در جهان به شمار می رود.
در این نمایشگاه پاویون مرکز ملی فرش ایران در فضایی به وسعت ۵۵ مترمربع به منظور مذاکره و ارتباط با طراحان و دکوراتورهای اروپایی به عنوان اصلی ترین مخاطبان نمایشگاه کلن برای معرفی فرش دستباف ایرانی و تثبیت جایگاه و قابلیت های آن در طراحی و دکوراسیون داخلی و همچنین برگزاری نشست ها و جلسات مختلف با نهادهای مرتبط حاضر در نمایشگاه برپا شده است.
در این نمایشگاه شرکت هایی از ۵۱ کشور از جمله بوسنی و هرزگوین، برزیل، بلژیک، آذربایجان، اتریش، کرواسی، جمهوری چین، کانادا، بلغارستان، فنلاند، اندونزی، ایتالیا، اکراین، ترکیه ، تایوان ، مالزی، روسیه، لوگزامبورگ، تایوان، انگستان و آمریکا حضور دارند.
سال گذشته، این نمایشگاه در فضایی افزون بر ۲۸۱ هزار و ۵۰۰ متر مربع با حضور ۱۳۳۹ مشارکت کننده برگزار شد و بیش از ۱۴۸ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.
در هشت ماهه امسال بیش از ۲۶۹ میلیون دلار فرش دستباف به کشورهای هدف صادر شد که نسبت به دوره مشابه پارسال ۳۱ درصد رشد داشته است./ایرنا/

 

اخبار مرتبط

تولید سالانه ۲۰۰ هزار متر فرش دستباف در استان یزد

admin

توسعه صادرات فرش نیازمند حفظ بازارهای هدف است

admin

سایه رکود بر بازار فرش ماشینی/خطر ورشکستگی بیخ گوش تولیدکنندگان فرش

admin

ارسال دیدگاه