اخبار لوازم خانگی کالای خارجی

رونمایی از نخستین تلویزیون میکرو LED ال جی در سپتامبر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت مطرح ال جی به دنبال عرضه ی نخستین تلویزیون میکرو ال ای دی خود در ماه سپتامبر است. بنا به گزارش بیزینس کره، این محصول ال جی حتی از نسخه ی ۱۴۶ اینچی سامسونگ بزرگتر خواهد بود.

رقابت میان این دو غول فناوری کره ی جنوبی به خصوص در بخش تلویزیون شدت گرفته زیرا هر دوشرکت به دنبال حضور بیش تر و عرضه ی تلویزیون های میکرو ال ای دی هستند.

شرکت سامسونگ در روز گذشته از معرفی تلویزیون ۱۴۶ اینچی”The Wall” در ماه آگوست خبر داد.

پیش از این، در نمایشگاه CES 2018 شاهد رونمایی این محصول سامسونگ بودیم و هم اکنون، شرکت مطرح ال جی از عرضه ی نسخه ای بزرگ تر آن در ماه سپتامبر خبر داده است.

بنا به گزارش روزنامه ی بیزینس کره، نایب رییس شرکت ال جی، چو سیانگ-جین در جریان ملاقات خود در کارخانه ی پیونگ تاک واقع در ایالت جیانگ جی از معرفی تلویزیون میکرو ال ای دی بزرگ تر از محصول سامسونگ خبر داد.”

به علاوه، این روزنامه مدعی شد این تلویزیون توسط ال جی الکترونیک که عمده  فعالیت آن دربخش مصرف کنندگان است، رونمایی خواهد شد و این وظیفه برعهده ی ال جی دیسپلی (بخش تحقیق و تولید فناوری صفحه نمایشگر) نخواهد بود.

در ادامه ی این گزارش آمده است، به نظر می رسد رقابت میان این دو شرکت بزرگ کره ای از تلویزیون های QLED و OLED به نسخه های میکرو ال دی تغییر کرده باشد.

در ماه گذشته در نمایشگاه CES 2018، ال جی دیسپلی از چندین نسخه های الد از جمله تلویزیون ۸K 88 اینچی و رول شونده رونمایی کرد.

نمایشگاه سالیانه ی IFA در ماه سپتامبر در برلین برگزار خواهد شد و به نظر می رسد ال جی به دنبال شگفتی آفرینی در پایتخت آلمان باشد.

اخبار مرتبط

ال جی قیمت تلویزیون های الد خود را کاهش داد

بهنام وحیدی

درخشش محصولات ممتاز و پیشرفته ال‌جی در نمایشگاه Innofest 2018

admin

فرهای هوشمند ال جی مجهز به سیستم تشخیص غذا شدند

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه