اخبار لوازم خانگی جالب و خواندنی کالای خارجی

ژاپنی ها لباسشویی و کتری موزیکال می سازند!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، یک طراح ژاپنی به نام یوری سوزوکی در اقدامی جالب ماشین لباسشویی و کتری موزیکال ساخته و در نمایشگاه شخصی خود ( نمایشگاه فرنیچر موزیک سولو) در معرض دید عموم قرار داده است.

این نمایشگاه با هدف تشخیص رابطه بین آهنگ و صداها با خلق و خوی افراد خانواده در ماه اخیر برگزار شد.

سوزوکی به عنوان یک طراح و هنرمند آواها و موزیک معتقد است، صدا در پیرامون زندگی مدرن قرار دارد و می تواند بر خلق و خوی انسان تاثیر بگذارد.

سوزوکی در ادامه توضیح داد، «فرنیچر موزیک  به دنبال طراحی دوباره صداها و روش هایی برای جایگزین کردن صداهای آزاردهنده وسایل خانگی و در واقع ایجاد آسایش بیشتر در محیط خانه است.

به بیان ساده تر، لوازم خانگی پر سر و صدا مانند لباسشویی، مخلوط کن و کتری طوری طراحی می شوند که یک اثر موزیکال را بنوازند.

تمام صداهایی که بشر در روز با آن ها سر و کار دارد از جمله صدای موبایل، کامپیوتر، وسایل خانگی و یا سیستم حمل و نقل ضمن ایجاد آلودگی صوتی تاثیراتی را بر روی مغز انسان می گذارد.

همان طور که در تصاویر مشخص است، طراحی این آشپزخانه بسیار ساده بوده و یادآور انیمیشن و کارتون است.

پخش موزیک توسط لباسشویی به جای صدای گوش خراش آن هنگام خشک کردن لباس ها و یا صدای دلنواز کتری در زمان جوشیدن آب برای بازدید کنندگان تجربه منحصر به فردی به ارمغان آورده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مشخصات ماشین لباس شویی بکو مدل WX 943440B

admin

دغدغه و موضل هایی که عمدتا درباره ماشین‌های لباس‌شویی باید بدانیم

admin

مي‌خواهيد سماور، قوري، کتري و چايساز بخريد؟

admin

ارسال دیدگاه