اخبار لوازم خانگی خانه هوشمند کالای خارجی

تاثیرات محصولات هوشمند بر بازار لوازم خانگی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،  وضعیت بازار لوازم خانگی طی دهه های اخیر در شرایط ثابتی قرار داشته و اما در سال گذشته، فروش لوازم خانگی بزرگ از ۳ به ۴ درصد رشد داشته است.

 تنوع بیش تر محصولات، دسترسی راحت به لوازم خانگی هوشمند وفعالیت گسترده برندهای مشهور در این حوزه از جمله مواردی که منجر به تقویت بازار لوزام خانگی شده است.

بنا به پیش بینی تحلیل گران، فروش محصولات هوشمند از سال جاری تا سال ۲۰۲۲ با رشد ۵۰ درصدی مواجه خواهد شد.

بنا به گزارش GfK، ۸۰ درصد از خرده فروشی ها در سراسر جهان لوازم خانگی هوشمند می فروشند و این در حالی است که این میزان در سال ۲۰۱۲ در سطح صفر قرار داشته است.

کنترل لوازم خانگی و امکان ارتباط محصولات با یکدیگر به کمک گوشی همراه از نکات جالب این فناوری جدید بوده و در واقع توانسته توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب کند.

در حال حاضر، شرکت های تولید کننده لوازم خانگی هوشمند در تلاش برای ارتقا عملکردو قابلیت های محصولات خود هستند.

ناتالیا آندریوس کایا، مدیر GfK اظهار کرد،« با عرضه لوازم خانگی هوشمند و رشد تقاضا برای این سری محصولات، بازار لوازم خانگی در سال های اخیر با رشد چشم گیری مواجه شده است.»

وی افزود، «با توجه به استقبال قابل توجه مصرف کنندگان از لوازم خانگی هوشمند، همچنان بحث هایی در خصوص دوام و بهای این سری محصولات وجود دارد.»

آمریکایی ها از مشتریان پروپاقرص لوازم خانگی هوشمند هستند و بنا به گزارشات اخیر، سهم این محصولات در بازار آمریکا نزدیک به ۴۱ درصد برآورد شده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

در لوازم خانگی افزایش قیمت نداشتیم / انبارگردانی عامل کاهش عرضه

admin

بخش اول/نگاهی به بهترین ابزارهای هوشمند در سال ۲۰۱۹

بهنام وحیدی

بایددر بازار جهیزیه و لوازم خانگی کفش آهنی به پا کرد!

admin

ارسال دیدگاه