اخبار لوازم خانگی کالای داخلی

بسته جدید ارزی هیچ تاثیری بر لوازم خانگی نداشته است

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد رضا غزنوی درباره تاثیر بسته ارزی بر قیمت لوازم خانگی گفت: بسته جدید ارزی هیچ تاثیری بر لوازم خانگی نداشته و اگر این امر صورت نگیرد با مشکلاتی مواجه خواهیم شد که عواقب آن گران شدن قیمت‌ها است.

وی افزود: متاسفانه هم اکنون بازار در بلاتکلیفی قرار دارد و مدیران ما باید با توجه به شرایط بازار به افزایش قیمت‌ها اقدام کنند، ولی ما هیچگونه اطلاعیه ای در این مورد از سوی دولت دریافت نکرده ایم و قادر به افزایش قیمت‌ها نیستیم.
سخنگوی انجمن تولید کنندگان لوازم خانگی در مورد واردات مواد اولیه تصریح کرد: لوازم خانگی به مواد اولیه نیازمند هستند که متاسفانه توانایی تولید آن‌ها را در کشور نداریم و اگر نرخ ثانویه ارز شامل حال صنف لوازم خانگی نشود ما مجبور به تهیه لوازم اولیه به صورت آزاد خواهیم شد که در این صورت قیمت تمام شده لوازم با رشد نجومی مواجه خواهد شد که قدرت مردم را بسیار کاهش می‌دهد و نهایتا منجر به رکود تورم خواهد شد.
محمد رضا غزنوی در ادامه بیان کرد: پیشنهاد‌هایی را در این رابطه به وزارت صنایع ارایه داده ایم که هم مشکلات مردم را شامل می‌شود و هم با فساد و رانت خواری که هم اکنون شاهد آن در بازار لوازم خانگی هستیم جلوگیری خواهد کرد که نتایج آن متقابلا اعلام خواهد شد./میزان

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

با ارائه بسته ارزی مشکلی در زمینه تامین ارز اپراتورها نداریم

admin

ارسال دیدگاه