اخبار لوازم خانگی کالای داخلی

جریمه هشت میلیارد تومانی محتکران در همدان

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، علیرضا حسن پور بیان کرد: امسال ۴۳ انبار مظنون به احتکار کالا توسط تعزیرات حکومتی همدان پلمب شده و ۳۷ پرونده در این نهاد و ۶ پرونده به علت حجم انبوه و اتهام نگهداری غیرمجاز کالا در دادسرا بررسی شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان افزود: در همین ارتباط مسئولان ۱۲ انبار به علت ارایه مستندات کافی برائت شده و انبار آنها با دستور قضایی فک پلمب شد.

حسن پور مثال زد: یکی از پرونده ها مربوط به انبار ۲۲ دستگاه نیسان دیزلی بود که پس از استعلام مشخص شد علت انبار این خودروها بروز مشکل در شماره گذاری است.

وی اظهار داشت: افرادی که تبرئه شدند نیز مجاز به نگهداری کالا نیستند بلکه مدت زمان مشخصی برای توزیع کالای موجود در انبار به آنها داده شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان با بیان اینکه ارزش ریالی کل پرونده ها ۱۵۰ میلیارد ریال است، گفت: روغن موتور، لوازم خانگی، کود شیمیایی، پوشاک نوزاد، میلگرد و خواروبار نظیر روغن، برنج، قند و شکر عمده پرونده های احتکار را تشکیل می دهد.

حسن پور بیان کرد: برنج، شکر، روغن و چای کشف شده از انبارها در رزن، نهاوند، تویسرکان و ملایر توزیع و در مرکز استان توزیع کالا به سازمان صنعت، معدن و تجارت محول شد.

وی ادامه داد: پرونده ۲۸ پرونده احتکار کالا بسته شده و هم اینک سه پرونده در تعزیرات حکومتی این استان در دست بررسی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

افزایش ۲ تا ۳ برابری قیمت ظروف یکبار مصرف در محرم امسال

admin

احتکار پشت نقاب تولید ملی/التهاب بازار لوازم خانگی پس از احتکار تولید کنندگان داخلی!

admin

ارائه لیست قیمت جدید شرکت‌های لوازم خانگی با افزایش قیمت ۲۰ تا ۶۰ درصدی/ ال جی احتکار نکرد

admin

ارسال دیدگاه