اخبار لوازم خانگی

ویژگی های یک فرش خوب چیست؟

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، اما از یک جایی به بعد به اجبار باید به سمت بازار رفت و با گرانی‌ها مواجه شد. ولی باز هم می‌توان این شرایط را مدیریت کرد و بهترین خرید را انجام داد.

چه چیزی در انتخاب بهترین فرش، اهمیت دارد؟

تنوع وسیع در بازار فرش؛ به خصوص فرش ماشینی دست شما را برای هرگونه خریدی باز می‌گذارد، اما لازم است قبل از اقدام به خرید، از برخی مسائل آگاه شوید تا انتخابی درست انجام دهید.

هر شخصی، یک ویژگی خاص و بارز را از فرش منزل خود در ذهنش می‌پروراند. برای یک نفر طرح و رنگ در اولویت قرار دارد، برای شخصی دیگر ضخامت و یا ظرافت فرش اهمیت دارد و برای فردی دیگر قیمت فرش مهم است. اما قطعا تمامی این موارد در کنار یکدیگر برای همه خریداران حائز اهمیت است ولی به ترتیب اولویت. مهم این است که در این اوضاع اقتصادی و مالی، چه فرشی به عنوان بهترین خرید به حساب می‌آید.

فرش ۷۰۰ شانه، پرفروش‌ترین محصول در این روزها

از میان انواع فرش کلاسیک، فرش ۷۰۰ شانه به عنوان یک محصول پرفروش شناخته شده، زیرا ویژگی‌های بارز و قیمت مناسبی دارد. شاید شما هیچ آشنایی با شانه و تراکم فرش نداشته باشید. پس خواندن این مطلب را از دست ندهید.

به تعداد گره‌هایی که در عرض یک فرش بافته شده، شانه فرش می‌گویند که هرچه بیشتر باشد فرش شما ریز نقش‌تر بوده و ظرافت بیشتری در آن به چشم می‌خورد و به تعداد گره‌های طولی فرش، تراکم گویند که مربوط به میزان فشردگی و سفت بودن آن است.

اما فرش ۷۰۰ شانه به دلیل آن که میزان شانه پایینی دارد، یک فرش ضخیم است زیرا در آن از نخ‌های ضخیم به کار رفته است. اگر عادت روی مبل نشستن ندارید و روی زمین راحت‌تر هستید، حتما این فرش را خریداری کنید.

ویژگی‌های فرش ۷۰۰ شانه چیست؟

یک فرش ۷۰۰ شانه دارای تراکم ۲ هزار و ۵۵۰ بوده و در ۸ رنگ با طرح‌های مختلف به سبک کلاسیک توسط شرکت‌ها و بافندگی‌های متفاوت شهرهای کاشان، مشهد، تبریز و … بافته می‌شود.

جنس نخ فرش ماشینی ۷۰۰ شانه از اکرولیک بوده که کیفیت بالا، قابلیت شست‌وشو، پرزدهی بسیار کم و ضد آلرژی بوده از خصوصیات این نخ است. از این مدل کفپوش برای منازلی که دکوراسیون به سبک کلاسیک دارند استفاده کنید. محدوده قیمت این فرش‌ها با توجه به کیفیت، دوام و دیگر مزایایی که دارند بسیار مناسب است مخصوصا برای این روزهایی که گرانی‌ها بیداد کرده اما بعضی از خانواده در حال تهیه جهیزیه بوده و مجبور به خرید فرش می‌باشند./ایسنا

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه