اخبار لوازم خانگی

سرمایه گذاری ۴ میلیون یورویی بوش برای ساخت کارخانه یخچال فریزر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت تولید کننده لوازم خانگی  نام آشنای بوش از سرمایه گذاری ۴ میلیون یورویی طی ۴ سال آینده به منظور ساخت کارخانه یخچال فریزر و حضور گسترده تر در این بازار خبر داد.

گروه بزرگ بوش در حوزه های مختلفی نظیر ساخت قطعات خودرو و فناوری های های مربوط به انرژی و صنعت فعالیت می کند و این برنامه بخشی از پروژه کلی این گروه آلمانی است.

مدیر نمایندگی بوش هند در این خصوص عنوان کرد:« هند مرکز خوبی برای توسعه نرم افزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی، بلاک چین و اینترنت اشیا در تمامی حوزه ها است و در واقع راه اندازی یک کارخانه یخچال فریزر مطمئنا می توانند فروش کلی شرکت را دو رقمی کند اگرچه تاکنون در خصوص مکان این کارخانه اطلاعاتی منتشر نشده است.

وی افزود، بوش ارتباطات محصولات خود را با تکیه بر راه حل های اتوماسیون و رباتیک افزایش داده که از جمله می توان به کنترل یخچال فریزرهای آن با گوشی هوشمند اشاره کرد.

پیش از این، گروه آلمانی بوش از سرمایه گذاری ۱٫۷۰۰ کرور روپیه در بخش خودروهای دیزلی و الکتریکی و همچنین توسعه فناوری های هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در محصولات خانگی خود خبر داد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

زمزمه آرام ماشین لباسشویی هوشمند بوش

admin

رونمایی از نسل جدید لوازم آشپزخانه بوش در نمایشگاه KBIS 2018

admin

احداث دو کارخانه ی جدید BSH در لهستان

admin

ارسال دیدگاه