اخبار لوازم خانگی چند رسانه ای خانه هوشمند کالای خارجی

رونمایی از فر هوشمند بکو با ظاهری شبیه به ماشین ظرفشویی!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، نمایشگاهCES 2019  میزبان بسیاری از برندهای مطرح تولید کننده لوازم خانگی از سراسر جهان بود که شرکت ها برای نمایش قدرت خود از محصولات جدید خود رونمایی کردند و برندمعروف بکو فر دیواری خود را با قابلیت های جدید به نمایش گذاشت.

این محصول جدید با عنوان گورمت شف ( Gourmet Chef )  شناخته می شود و در واقع قرار است تحت برند گراندیک روانه بازار شود.

گراندیک با اصالتی آلمانی سال ها است که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند و با تصاحب این برند آلمانی توسط شرکت ترکیه ای بکو، فعالیت های این شرکت گسترش پیدا کرده است.

بکو در جریان نمایشگاه CES 2019 قابلیت های جالب این فر دیواری را به نمایش گذاشت. فر دیواری گورمت شف نه تنها از ویژگی های فرهای هوشمند  مانند شناسایی غذا و راهنمای آشپزی برخوردار است بلکه مجهز به یک سیستم منحصر به فرد برای تمیزکردن داخل فر است.

گورمت شف با اسپری آب به داخل فر به راحتی خودرا تمیز می کند و دیگر کاربران آن نگران تمیز کردن داخل فر نیستند.

مدیر نمایندگی بکو در امریکا عنوان کرد:« این فر خودش را تمیز می کند و سپس می شورد و در نهایت خشک می کند و برای در هر زمانی که از آن استفاده کنید، فری تمیز خواهید داشت.»

نحوه اسپری آب در این فردیواری منجر شده تا در نگاه نخست همانند یک ماشین ظرفشویی باشد و قابلیت تمیز کردن توسط خود فر از نیازهای ضروری یک فر هوشمند است.

پیش بینی می شود، این فر دیواری بکو در اواخر سال جاری در اختیار مشتریان اروپایی قرار بگیرد و در سال ۲۰۲۰ به بازار آمریکا وارد شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

معرفی چای ساز بکو مدل ۲۲۱۳ BKK

بهنام وحیدی

اهدای ۱۳۲ جایزه به ال جی در نمایشگاه CES 2019

بهنام وحیدی

جایزه ستاره انرژی ۲۰۱۸ به شرکت بکو رسید

admin

4 دیدگاه

ستاره موسوی ۲۶ دی ۱۳۹۷ at ۱۱:۵۵ ق.ظ

من عاشق لوازم خانگی بکو هستم. نمایندگی ایرانشون این فر را دارد؟

پاسخ
مهرناز ۲۶ دی ۱۳۹۷ at ۱۲:۲۲ ب.ظ

من بیشتر وسایله خونه رو از بکو خریدم و واقعا راضیم

پاسخ
فاطمه ۲۶ دی ۱۳۹۷ at ۱۲:۳۵ ب.ظ

آقایان مسئولین من اسفند ماه عروس قراره بشم. پدر کارگر من از کجا باید بیاره و هزینه جهزیه من را پرداخت کنه؟ من هم بکو دوست دارم اما چطور بخرم؟ من نمیخوام جنس های بی کیفیت داخل خانه خودم ببرم. نمیخوام پدرم جلوی دامادش سر شکسته بشه.

پاسخ
ستاره ۲۶ دی ۱۳۹۷ at ۹:۴۳ ب.ظ

الهی بمیرم برات

پاسخ

ارسال دیدگاه