اخبار لوازم خانگی سایر خبرها کالای داخلی

یک کامیون لوازم خانگی قاچاق در شهرستان دهگلان توقیف شد

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، فرمانده انتظامی استان، از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف مقادیری انواع لوازم خانگی خارجی قاچاق در شهرستان دهگلان خبر داد.

سردار ” علی آزادی”، اظهار داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان دهگلان در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا در محور” قروه به دهگلان ” به یک دستگاه کامیون حامل بار مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: با هماهنگی قضائی دربازرسی از خودروی مذکور انواع کالای خارجی قاچاق شامل، ۱۴ دستگاه ماشین لباسشویی، ۳ دستگاه کولر گازی، ۲ دستگاه ماشین ظرفشویی، ۲۶ دستگاه همزن برقی، ۱۲دستگاه سبزی خرد کن، ۲ دستگاه چرخ خیاطی و… کشف شد.
سردار آزادی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفردستگیر شده است، گفت :کارشناسان ارزش کالای های کشف شده را بالغ بر ۳میلیارد ریال برآورد کرده اند.
فرمانده انتظامی استان کردستان، در پایان با اشاره به اینکه قاچاق کالا یکی از معضلات شومی است که به اقتصاد داخلی هرکشور و مردم لطمه می زند، به شهروندان توصیه کرد، در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی مراتب را هرچه سریعتر به سامانه پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند./پایگاه خبری پلیس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

۷۰درصد کالاهای قاچاق از بازار جمع شد/جریمه ۶برابری و پلمب در انتظار متخلفان

admin

برگزاری کارگروه حمایت از تولید و نظارت برگردش کالا در سطح عرضه در استان هرمزگان

admin

مبارزه با قاچاق از الزامات اقتصاد مقاومتی است

admin

ارسال دیدگاه