printlogo

« ال کا ایران» گزارش می دهد:
شرکت مشهور فیلیپس عنوان جذاب ترین کارفرمایان سال 2018 را به خود اختصاص داد و در میان شرکت های بزرگی مانند آئودی، مایکروسافت، گوگل و آیکیا قرار گرفت.
کد خبر : 11177
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397 - 14:32

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت مشهور فیلیپس عنوان جذاب ترین کارفرمایان سال 2018 را به خود اختصاص داد و در میان شرکت های بزرگی مانند آئودی، مایکروسافت، گوگل و آیکیا قرار گرفت.

شرکت فیلیپس طی 5 سال اخیر به دلیل ایجاد محیط کاری مفرح، نوآوری و رشد فرصت های شغلی از سوی Randstad مورد تحسین قرار گرفته است.

سوزانه ورزیجه، مدیر HR فیلیپس بنلوکس در این خصوص عنوان کرد: «ما به عنوان تولید کننده ی لوازم بهداشتی و سلامتی به دنبال بهبود شرایط زندگی میلیون ها نفر هستیم و علت اصلی این که بسیاری از افراد تمایل دارند در مجموعه ما کار کنند، این موضوع است»

وی افزود، "ما بسیار مفتخریم که توانسته ایم با ایجاد نوآوری، محیطی شاد و نیز فرصت های شغلی به این عنوان دست یابیم و از بالاترین میزان رضایتمندی کارمندان خود برخوردار باشیم"

جایزه ی Randstad هر ساله به جذاب ترین کارفرمایان هلندی اعطا می شود و در واقع فیلیپس از میان 478 سازمان بزرگ هلندی موفق به دریافت این جایگاه شد.