printlogo

ال کا ایران گزارش می دهد:
بنا به شایعات منتشر شده، سال 2020 با آغاز نسل جدید سخت افزارهای کنسول های بازی مصادف خواهد شد.
کد خبر : 11696
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1397 - 13:12

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»،  نسخه استاندارد ایکس باکس وان در سال 2013 معرفی شد و سونی نیز از پلی استیشن 4 خود در همین سال رونمایی کرد.

 هر دو شرکت، مایکروسافت و سونی سپس نسخه به روزسانی شده این دو دستگاه را با عنوان های ایکس باکس وان X و پلی استیشن 4 Pro روانه بازار کردند.

بنا به شایعات منتشر شده، سال 2020 با آغاز نسل جدید سخت افزارهای کنسول های بازی مصادف خواهد شد.

در ادامه این گزارش آمده است، مایکروسافت به دنبال عرضه نسل جدید کنسول ایکس باکس در سال 2020 است اما جالب تر آن که مایکروسافت قصد دارد خانواده ای از این ابزارها را با عنوان " اسکارلت" معرفی کند، بدین معنی که در سال 2020 باید انتظار چندین دستگاه را از این شرکت آمریکایی داشت.

فیل اسپنسر، مدیر عامل ایکس باکس در کنفرانس E3 عنوان کرد: « همان تیمی که مسئولیت ساخت و طراحی کنسول ایکس باکس وان ایکس را برعهده داشته، قرار است طراحی نسل جدید کنسول های بازی را انجام دهند و بار دیگر عملکرد فوق العاده خود را به نمایش بگذارند.»

وی خبر ساخت چند کنسول بازی را تایید کرد و در ادامه افزود، مایکروسافت در حال کار بر روی سرویس های پخش کننده بازی است و قصد دارد که کیفیت کنسول های بازی را برای تمامی ابزار به ارمغان بیاورد.

انتهای پیام/