printlogo

معاون امور اقتصادی استانداری البرز:
معاون امور اقتصادی استانداری البرز در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه لوازم خانگی و خانه مدرن البرز از تولیدکنندگان خواست تا کیفیت محصولات خود را افزایش دهند.
کد خبر : 9594
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1396 - 11:32

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، عبادالله کامکار هدف اصلی برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی و خانه مدرن البرز را به نمایش گذاشتن تولیدات داخلی عنوان کرد و گفت امیدواریم کیفیت محصولات خارجی را در نمونه های تولید داخل نیز شاهد باشیم.

وی در ادامه افزود: محصولاتی که در استان البرز تولید می شوند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با ایجاد فرهنگ سازی و افزایش کیفیت، استفاده از محصولات داخلی در بین مردم رشد خواهد یافت.

کامکار بیان داشت: درست نیست که بگوییم از واردات کالای خارجی به کشور جلوگیری شود و مردم از تولیدات داخلی با هر کیفیتی استفاده کنند چرا که مردم صاحب اختیار هستند و تولیدکنندگان باید کیفیت محصولات خود را بالا برده تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار البرز در پایان گفت: بزودی و با احداث نمایشگاه دائمی در استان، فضای مناسب تری در اختیار برگزارکنندگان و فروشندگان قرار خواهد گرفت و باعث افزایش استقبال مردم از نمایشگاه خواهد شد.