لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

نمایشگاه لوازم خانگی و صنایع دستی در زنجان برگزار می شود

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، محمد فاطمی ظهردوشنبه در جمع خبرنگاران، از برگزاری نمایشگاه  صنایع  دستی، لوازم خانگی و خوراکی های سنتی در نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان خبر داد و افزود: این نمایشگاه از ۲۱  تا ۲۵تیرماه در محل نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان برگزار می شود. 

 سرپرست سایت نمایشگاهای بین‌المللی کاسپین زنجان ادامه داد: این نمایشگاه‌ به مدت پنج روز و در فضای عمومی بیش از هفت هزار مترمربع  و برای دو هزار و ۲۰۰ متر مربع غرفه بندی شده و با حضور ۱۰۰ تولید کننده برگزار می شود. 

فاطمی افزود: تولید کنندگان لوازم خانگی از استان‌های زنجان، تهران، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، گیلان، آذربایجان غربی، قم، البرز، اردبیل، اصفهان، قزوین، همدان، خراسان رضوی و مازندران در نمایشگاه لوازم خانگی کاسپین زنجان حضور دارند. 

وی تاکید کرد: نمایشگاه صنایع دستی و خوراکی‌های سنتی در بیش از ۷۵۰ متر مربع از فضای نمایشگاهی پیش‌بینی شده و  ۳۰تولید کننده در این نمایشگاه حضور دارند. 

به گزارش مهر سرپرست سایت نمایشگاهای بین‌المللی کاسپین زنجان تصریح کرد: آشنایی با تولید کنندگان لوازم خانگی به روز و ایجاد فضای رقابتی برای تولید کنندگان، ارائه آخرین مدل‌های لوازم خانگی با هدف معرفی محصولات و تولیدات داخلی، آشنا کردن تولید کنندگان با نیازهای مصرف و ایجاد نمایندگی شرکت‌های تولید کننده از اهداف برگزاری این نمایشگاه است. 

فاطمی ساعات بازدید نمایشگاه لوازم خانگی را ۱۶ تا ۲۲ اعلام کرد.

جهت آگاهی و دریافت آخرین اخبار صنایع لوازم خانگی ایران و جهان و نیز جدیدترین قیمت ها و بازار لوازم خانگی از طریق تلگرام به کانال اختصاصی ال کا ایران (https://telegram.me/lkirancom ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی در همدان از یکم بهمن ماه

admin

گزارش تصویری از دومین روز نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و خانه مدرن البرز

admin

محصولات آنر در نمایشگاه ایفا 2022 با شعار “در آغوش کشیدن آینده متصل” رونمایی می شود

یاسمن داودیان

ارسال دیدگاه