لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

هماهنگی ساعت هوشمند سامسونگ با آیفون

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» و به نقل از تک‌تایمز، سه ساعت Gear S۲، Gear Fit ۲ و Gear S۳ که متعلق به سامسونگ هستند برنامه‌ریزی شده‌اند که با آیفون نیز منطبق شوند و این خبر خوبی برای کسانی است برای کسانی که ساعت‌های هوشمند مربعی اپل را دوست ندارند و کسانی که نسخه ساعت‌های گرد سامسونگ را که شباهت بیشتری به ساعت‌های قدیمی هستند را ترجیح می‌دهند.

سامسونگ اوایل ۲۰۱۵ اعلام کرد قصد دارد به ارائه پشتیبانی برای دستگاه‌های سامسونگ گیر (Gear) در پلت فرم iOS بپردازد. نوامبر سال ۲۰۱۶ نیز برای اپلیکیشن Gear Manager  خود آزمایش‌هایی را قرار داد و اکنون نیز  خبرهایی از به‌روزرسانی این دستگاه به گوش رسیده است.

سامسونگ پشتیبانی از iOS را برای ساعت‌های هوشمند خود ارائه می‌دهد. این شرکت برنامه رسمی Samsung Gear S  را در اپ‌استور اپل و فروشگاه آنلاین سامسونگ عرضه می‌کند. این نرم‌افزار به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی آیفون خود را با یک ساعت هوشمند سامسونگ همگام‌سازی کنند.

هنگامی که برنامه را دانلود کردید، روی دکمه «Connect to Gear» برای آیفون بزنید تا به صورت خودکار با ساعت هوشمند همگام شود. برای اینکه این برنامه روی دستگاهتان کار کند، نیاز به استفاده از یک آیفون ۵ و یا مدل‌های بعدی و دستگاهی که با iOS ۹.۰ کار کند دارید./ایسنا/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

بازدید نماینده بهداشت جهانی از مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر

نفیسه رحیمی

رنگ‌های جدید نسل جدید آیفون ۱۰ در راهند

admin

پذیرش تیم‌های سلامت دیجیتال در یازدهمین دوره شتابدهی مرکز سامسونگ-امیرکبیر

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه