لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
سایر خبرها

تعیین تکلیف بانک مهر اقتصاد تا یک ماه آینده / خیال سپرده گذاران آسوده باشد

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، در حالی که هیچگونه اعلام رسمی، مبنی بر دریافت مجوز بانک مهر اقتصاد از سوی بانک مرکزی انجام نشده مطلبی در بین کانال‌های تلگرامی و به صورت پیام کوتاه به مردم ارسال می‌شود که حاوی متنی با محتوای دریافت مجوز این بانک از بانک مرکزی است. 

 
البته که بانک مهر اقتصاد متقاضی دریافت مجوز از بانک مرکزی برای شروع رسمی کار با مجوز بوده اما همانطور که مسئولان بانک مرکزی می‌گویند این بانک همچنان مجوزی از سوی بانک مرکزی دریافت نکرده است.
 
در این باره یک منبع آگاه در بانک مرکزی در گفت‌وگو با میزان با بیان اینکه بانک مهر اقتصاد هنوز موفق به دریافت  مجوزهای لازم از بانک مرکزی نشده، اظهار کرد: نام این بانک تنها به عنوان متقاضی دریافت مجوز در سایت بانک مرکزی قرار گرفته و در حال حاضر هیچگونه مجوزی از سوی بانک مرکزی برای این بانک صادر نشده است.
 
وی افزود: بانک مرکزی برای صدور مجوز نیاز به بررسی دارد و این بررسی‌ها در حال انجام است البته باید به این نکته اشاره کرد که این بانک مانند برخی بانک‌های دیگر در معرض خطر قرار ندارد.
 
این منبع آگاه در ارتباط با زمان مشخص شدن صلاحیت بانک مهر اقتصاد برای دریافت مجوز خاطر نشان کرد: در هفته‌های آینده بررسی‌ها توسط بانک مرکزی صورت خواهد گرفت و احتمالا تا یک ماه آینده نتیجه قطعی این بررسی‌ها اعلام خواهد شد.
 
حال باید منتظر ماند و دید آیا پیامکی که در روزهای اخیر بین مخاطبین برنامه‌های مجازی دست به دست می‌شود به حقیقت می‌پیوندد و این بانک مجوزهای لازم را برای ادامه فعالیت دریافت خواهد کرد، البته که بانک مرکزی این نوید را داده که خطری افراد سپرده‌گذار در این بانک را تهدید نمی‌کند.
 
emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

بانک مرکزی وارد بازار طلا شد/ حراج سکه در بانک کارگشایی

admin

نرخ ارز تابع متغیرهای اقتصادی و سیاسی است

بهنام وحیدی

نقدینگی ۱۳۸۹ هزار میلیارد تومانی شهریور/کاهش سپرده‌های کوتاه‌مدت

admin

ارسال دیدگاه