لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
سایر خبرها

استفاده از نسخه آزمایشی رایگان اپلیکیشن‌های پولی در اپ استور پیش از پرداخت پول

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران» به نقل از وب سایت phone arena، پس از آنکه نسخه دوازدهم از سیستم عامل آی او اس (iOS 12) در کنفرانس توسعه دهندگان اپل رونمایی شد، اپل چند روز پیش قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی اپ استور را به روزرسانی کرد تا توسعه دهندگان اپلیکیشن های پولی مجبور شوند قبل از اینکه کاربران نسخه کامل آن را دریافت و پول آن را پرداخت کنند، یک نسخه آزمایشی رایگان از آن اپلیکیشن را در اختیار کاربران قرار دهند تا در صورت دلخواه و تمایل، آن را بگیرند و پول پرداخت کنند.

به نظر می رسد این قابلیت بعد از آنکه بسیاری از کاربران از نبود امکان استفاده کوتاه مدت و آزمایشی از برنامه های موردنظرشان شکایت کرده بودند، می خواهد به اپ استور اضافه شود.

اپلیکیشن های پولی موجود در فروشگاه اینترنتی و آنلاین اپ استور اپل از قیمت بسیار بالایی برخوردار بودند و همین باعث شده بود بسیاری از کاربران پرداخت پول را وقتی که نمی دانند از برنامه موردنظر خوششان می آید یا خیر، کاری اشتباه و بیهوده به شمار بیاورند.

یکی دیگر از قابلیت های جدید که به اپلیکیشن های موجود در اپ استور قرار است اضافه شود، توضیحات دقیق و شفاف توسعه دهندگان درباره ویژگی های جدید برنامه هایشان است./ایسنا/

انتهای پیام

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

فروش 35 میلیون ایرپاد توسط اپل

بهنام وحیدی

آیفون‌های ۲۰۱۸ سپتامبر سال جاری میلادی معرفی می شوند

admin

اپل عمدا گوشی های مدل قدیمی اش را کُند کرد

admin

ارسال دیدگاه