لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

درخشش آخرین پرچمدار هواوی در بازارهای جهانی

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، به نقل از وب سایت gsmarena، شرکت چینی هواوی که ماه مارس معرفی و عرضه سری گوشی‌های هوشمند و پرچمدار جدید خود یعنی هواوی پی ۲۰ (P۲۰) را در بازارهای جهانی آغاز کرد، حالا اعلام کرده موفق شده است از زمان آغاز عرضه پرچمداران نام‌آور این سری از محصولات تاکنون، که تنها کمتر از دو ماه می‌گذرد، بالغ بر ۶ میلیون دستگاه گوشی پی ۲۰ را به فروش برساند.

طبق این آمار و ارقام، میزان فروش گوشی پرچمدار هواوی پی ۲۰ در مقایسه با نسل قبلی آن یعنی گوشی پی ۱۰ ، شاهد یک رشد و افزایش ۸۱ درصدی بوده است و همین عدد به وضوح نشان دهنده موفقیت بی چون و چرای این شرکت چینی فعال در حوزه تکنولوژی است.

کوین هو – مدیر خط تولید محصولات هواوی – در این باره می‌گوید: میزان فروش بی‌سابقه و بالای این محصول جدید ( HUAWEI P۲۰ ) به وضوح نشان می‌دهد که ما کاملا از نیازهای بازار آگاه و مطلعیم و به خوبی از دانش و تخصص مهندسان و متخصصان فعال در حوزه تکنولوژی و بخش تحقیق  و توسعه بهره برده‌ایم.

او در ادامه سخنانش به گزارشگران گفت: موفقیت ما در فروش و عرضه میلیونی هواوی پی ۲۰ دیدنی، قابل لمس و تحسین برانگیز است و همین امر موجب خواهد شد انگیزه ما برای تقویت محصولات و ارتقای سطح کیفیت آن‌ها در آینده بالاتر برود.

وی همچنین تاکید کرده است که گوشی‌های جدید دیگری از هواوی در راهند و تا قبل از پایان سال جاری ۲۰۱۸ میلادی معرفی و عرضه می‌شوند.

عرضه سری گوشی‌های هوشمند و پرچمدار از جمله هواوی پی ۲۰  و پی ۲۰ پرو در ماه آوریل سال جاری میلادی آغاز شد.

منبع: ایسنا

emersan
butaneindustrial
sam

ارسال دیدگاه