لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

هیچ تغییری در کیفیت قطعات وارد شده صورت نگرفته است

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رییس اتحادیه لوازم خانگی درباره بازگشت قطعات کره‌ای به ایران گفت: بر اساس صحبت‌هایی که با دو شرکت تولیدکننده محصولات ال جی و سامسونگ کرده‌ایم، قطعات لوازم خانگی کره‌ای وارد گمرکات کشور شده است.

مرتضی میری درباره جزییات از سرگیری واردات قطعات لوازم خانگی از کره توضیح داد: طبق صحبتی که با دو شرکت تولیدکننده محصولات ال جی و سامسونگ مبنی بر علت کاهش تولید داشتیم، انتقال ارز به این کشور صورت گرفته و مشکلی در واردات قطعه نیست، همچنین برخی از این قطعات در حال حاضر وارد گمرکات کشور شده‌اند.

او ادامه داد: به غیر از قطعاتی که از کره وارد شده، یک تعداد قطعه با کیفیت بالا نیز از چین برای تولید برندی غیر از ال جی و سامسونگ وارد کشور شده و آماده تولید هستند.

میری درباره کیفیت این قطعات تاکید کرد: هیچ تغییری در کیفیت قطعات وارد شده صورت نگرفته و نگرانی از بابت واردات قطعات درجه پایین برای این دو برند وجود ندارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، رییس اتحادیه لوازم خانگی همچنین با اشاره به قیمت این دو برند بعد از تولید مجدد اظهار کرد: قیمت این محصولات بر مبنای ارز نیمایی است و با توجه به عدم تغییر این نرخ، در حال حاضر انتظار کاهش و یا افزایش بهای لوازم خانگی وارداتی را نداریم.

به گفته میری، واردات قطعه از کره بیش از این که در گرو مشکلات انتقال ارز باشد، با بد عهدی این کشور و سوق پیدا کردن به سمت آمریکا با چالش رو به رو شده است.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

بازار لوازم خانگی در کما

admin

شکر، چوب، لوازم خانگی و سیگار قاچاق در فارس کشف شد

admin

داخلی سازی قطعات خودرو و لوازم خانگی در اولویت قرار دارد

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه