فناوری

گوشي سوني با يك دوربين شش گانه عرضه خواهد شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رسانه ها به مشخصات دوربين شش گانه سوني دسترسي يافته اند. دوربين سلفي دوگانه در اين گوشي كار گذاشته شده است.

البته براساس شايعات و اخبار مشخص شده بود كه گوشي سوني با 8 دوربين عرضه خواهد شد. شش سنسور براي دوربين اصلي و دو سنسور نيز براي دوربين سلفي به كار برده شده است.

البته در زمان انتشار اين گزارش مشخصات دوربين در هاله اي از ابهام قرار داشت. رسانه ها به مشخصات اين سنسورها دسترسي يافته اند.

در بخش جلويي، دوربين 10 مگاپيكسل بوده و يك سنسور Tof  3/0 مگاپيسكل آن را تكميل مي كند. سنسورهاي 5/0، 8، 12، 16، 20 و 48 مگا پيكسل در پنل پشتي جا خوش كرده اند.

دريچه گشادگي ديافراگم دو گانه براي سنسورهاي 12 و 48 ،f/2.4 و f/1.2 است. گشادگي ديافراگم در  سنسورهاي 8، 16 و 20، f/2.4 است و سنسور 5/0 مگا پيكسل به حالت Tof طراحي شده و بر بدنه نقش بسته است.

سنسورهاي تله فوتو و اولترا وايد در سنسور اصلي و Tof كار گذاشته شده است. مشخصات دو سنسور ديگر مشخص نشده و تا بدين مرحله محرمانه تلقي شده و در اختيار رسانه ها قرار نگرفته است.

براي اين چنين گوشي، اسمي مشخص نشده و رسانه ها نيز به مشخصات فني اين محصول به طور كامل دسترسي نيافته اند. شايد به احتمال خيلي زياد اين چنين دوربيني براي يك گوشي پرچمدار به كار برود. يك تراشه اسنپدراگون 855 در اين گوشي به كار رفته است.

يك دوربين سه گانه در گوشي اكسپريا 1 كار گذاشته شده بود. عملكرد دوربين نسبت به نسخه هاي قديمي بهتر بوده و با عملكرد ساير گوشي هاي پرچمدار موجود در بازار، مي تواند رقابت كند.

يك گوشي با اين چنين مشخصاتي براي دوربين به طور يقين قيمت بالايي خواهد داشت. البته هنوز شركت براي اين گوشي قيمتي را مشخص نكرده است ولي در هر حال خريداران بايد براي اين گوشي، قيمت بالايي را بپردازند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

حذف نرم افزاریوتیوب از تلویزیون های سونی

بهنام وحیدی

سونی و کسب فروش 100 میلیونی پلی استیشن 4

بهنام وحیدی

آینده بازار گوشی‌های تلفن همراه بدون شک مملو از نوآوری‌ها و اتفاقاتی است که پیش‌بینی آن‌ها در خیلی از موارد تقریبا غیرممکن است.

admin

ارسال دیدگاه