اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

اهدای ۱۰۰۰بسته لوازم‌خانگی به مددجویان آسیب‌دیده از سیل در پل‌دختر

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، رئیس کمیته‌امداد پلدختر با بیان اینکه تاکنون ۱۰۰۰ بسته انواع لوازم‌خانگی به مددجویان آسیب‌دیده از سیل این شهرستان اهدا شده، گفت: ۱۰۰ واحد تعمیری مددجویان بازسازی و تحویل شد.

نبی‌الله ناظری در پلدختر اظهار داشت: بعد از سیلاب فروردین چون ساختمان کمیته‌امداد در ضلع شرقی شهر قرار داشت و آسیب ندیده‌بود بلافاصله حدود ۴۰۰ نفر از سیل‌زدگان و نیروهای جهادی را در این ساختمان اسکان دادیم و با ستادهای پخت غذا همکاری کردیم، طی یک‌ماه اول سیلاب حدود ۳۰۰ هزار غذا پخت کرده و بین سیل‌زدگان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه با همکاری ادارات صنعت، معدن و تجارت و راه‌وشهرسازی مسکن مهر را تجهیز و حدود۳۰خانواده مددجوی آسیب‌دیده از سیلاب را در آن اسکان دادیم، افزود: در جلسه‌ای با حضور  امام‌‍‌جمعه، فرماندار و سپاه مصوب شد که کمیته‌امداد برای توزیع لوازم‌خانگی کمک کند.

رئیس کمیته‌امداد امام‌خمینی(ره) پلدختر با بیان اینکه تلاش کردیم مردم با احترام حواله را دریافت، برای دریافت لوازم خانگی مراجعه کنند و توزیع هدفمند باشد، عنوان کرد: کمیته‌امداد تاکنون به ۱۰۰۰مددجوی این نهاد لوازم‌خانگی اهدا کرده و هزار و ۵۰۰نفر هم لوازم خانگی ستاد اجرایی امام‌خمینی (ره)را دریافت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه با کمک خیرین قصد داریم تعمیرات و احداث منازل مددجویان تحت‌پوشش کمیته‌امداد را در دستور کار قرار دهیم بیان کرد: در سفر دو روزه رئیس کمیته‌امداد کشور به پلدختر حدود۶میلیارد تومان وام کارگشایی و ۱۰۰۰نفر سهمیه هم به این شهرستان اختصاص داده شد تا کهنسالانی که خانه‌های آن‌ها نیز تعمیری‌ست را به‌صورت تبصره‌ای تحت‌پوشش کمیته‌امداد بیاوریم.

ناظری با بیان اینکه تعمیر ۱۰۰واحد مسکونی مددجویان را انجام داده و حدود ۴۰۰پرونده تعمیری دیگر هم داریم، گفت: ۴۰۰واحد مسکونی احداثی در شهر پلدختر و روستاها وجود دارد که با همکاری با سپاه‌های معین تهران و اصفهان در حال احداث آن‌ها هستیم./ تسنیم

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ساخت یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید لوازم‌خانگی ایران در مراحل پایانی

بهنام وحیدی

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تهران: کسادی بازار بهانه است؛ کیفیت را بالا ببرید

admin

کارخانه بزرگ لوازم خانگی در استان قم افتتاح می‌شود

admin

ارسال دیدگاه