تلویزیون سام الکترونیک
لوازم خانگی جی پلاس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی

الکترولوکس از 3 محصول جدید خود رونمایی کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، الکترولوکس در جشن 100 سالگی شرکت از 3 لوازم خانگی جدید خود رونمایی کرد. این تولیدکننده لوازم خانگی که برای اولین بار در سال 1919 در سوئد شروع به کار کرده است، 3 دستگاه لوازم خانگی جدید پیشرفته در سنگاپور عرضه می کند که شامل یخچال چند درب مدل 617L NutriFresh Inverter، یخچال مدل 537L NutriFresh Inverter و ماشین لباسشویی مدل UltimateCare 900 می شود.

این محصولات طراحی شده اند تا با ویژگی های جدید، نگه داری موادغذایی و شستن البسه را برای کاربران خود راحت کنند.

یخچال چند درب مدل 617L NutriFresh Inverter

یکی از ویژگی های این یخچال فریزر نگهداری موادغذایی در مدت زمان طولانی به صورت تازه است. الکترولوکس جدیدترین یخچال خود را عرضه کرده تا کاربران موادغذایی تازه خود را در دمای -2 درجه سانتیگراد نگه دارند. همچنین یخچال فریرز مذکور دارای کشوی FlexFresh بوده و از یک فضای انعطاف‌پذیر برخوردار است.

در تنظیمات این کشو چند درجه دما مختلف تعبیه شده که شامل منجمد کننده، بسیار سرد، نوشیدنی های خنک و غیره می شود و به کاربران این امکان را می دهد تا موادغذایی خود را در دمای مناسب آن قرار دهند.

 

یخچال مدل 537L NutriFresh Inverter

این یخچال برای کاربرانی که به دنبال یک یخچال کوچک‌تر هستند، مناسب است. یخچال یادشده قابلیت نگه داری میوه و سبزیجات به مدت هفت روز را دارد. یخچال دارای 360 درجه خنک کننده جریان هوا است که به حفظ دمای پایدار در داخل آن کمک می کند. به همین دلیل موادغذایی تازه در مدت زمان طولانی در یخچال 537L NutriFresh Inverter باقی می مانند.

 

ماشین لباسشویی مدل UltimateCare 900

دراین مدل از ماشین لباسشویی الکترولوکس ویژگی های SensorWash و UltraMix استفاده شده است. SensorWash به کاربر کمک می کند تا با توجه به کثیفی البسه زمان شستشو و چرخش را تنظیم و در پایان شستشو لباس های پاکیزه دریافت کند.

ماشین لباسشویی الکترولوکس  را می توان به وای فای متصل کرد و از طریق نصب برنامه Electrolux Life بر روی گوشی هوشمند، ماشین لباسشویی را کنترل شود.

انتهای پیام/

emersan

اخبار مرتبط

8 راهبرد منتخب توسعه صنعت لوازم خانگی

admin

لوازم آشپزخانه اسمگ با ظاهری جدید

زهرا سیاحی

توقیف کامیون حامل لوازم خانگی قاچاق در شاهین شهر

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه