لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

یک کامیون لوازم خانگی قاچاق در شهرستان دهگلان توقیف شد

xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، فرمانده انتظامی استان، از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف مقادیری انواع لوازم خانگی خارجی قاچاق در شهرستان دهگلان خبر داد.

سردار ” علی آزادی”، اظهار داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان دهگلان در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا در محور” قروه به دهگلان ” به یک دستگاه کامیون حامل بار مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: با هماهنگی قضائی دربازرسی از خودروی مذکور انواع کالای خارجی قاچاق شامل، 14 دستگاه ماشین لباسشویی، 3 دستگاه کولر گازی، 2 دستگاه ماشین ظرفشویی، 26 دستگاه همزن برقی، 12دستگاه سبزی خرد کن، 2 دستگاه چرخ خیاطی و… کشف شد.
سردار آزادی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفردستگیر شده است، گفت :کارشناسان ارزش کالای های کشف شده را بالغ بر 3میلیارد ریال برآورد کرده اند.
فرمانده انتظامی استان کردستان، در پایان با اشاره به اینکه قاچاق کالا یکی از معضلات شومی است که به اقتصاد داخلی هرکشور و مردم لطمه می زند، به شهروندان توصیه کرد، در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی مراتب را هرچه سریعتر به سامانه پلیس 110 اطلاع دهند./پایگاه خبری پلیس

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

سامانه شناسه کالا خاک می‌خورد/برنامه‌ها هنوز مشخص نیست!

admin

حکم پرونده 198 گوشی تلفن همراه قاچاق در آذربایجان شرقی صادر شد

admin

سود هزار میلیاردی قاچاقچیان موبایل/ وزارتخانه‌های صنعت و ارتباطات پاسخگو باشند

admin

ارسال دیدگاه