موبایل جی پلاس
اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

اجرای طرح رتبه بندی شرکت های گرمایشی و سرمایشی همزمان با هفته دولت

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: دستورالعمل شرایط وضوابط ارزیابی ورتبه بندی فنی وکیفی محصولات صنعت تهویه مطبوع وتاسیسات با راهبری دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت و به درخواست و همکاری انجمن تولیدکنندگان تهویه مطبوع ایران و با مشارکت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تدوین و اجرایی شده است.

عباس هاشمی با اعلام این خبر افزود: هدف از تدوین این دستورالعمل، تعیین حداقل سطح کمی وکیفی محصولات در حوزه تولید ،کیفیت، فروش وخدمات پس از فروش شرکت های تولیدکننده صنعت تهویه مطبوع و تاسیسات به جهت ایجاد فضای سالم رقابتی وارتقاء کیفی محصولات در حوزه های مذکور است، تا رضایت مشتریان به نحو مطلوب حاصل شود.

او با بیان اینکه این طرح در 5 محور واحد های سرمایشی و گرمایشی را مورد ارزیابی قرار می دهد، تصریح کرد: تولید و کیفیت، خدمات و فروش، صادرات، مجوزها و گواهینامه ها و توان مالی به عنوان 5 محور دستورالعمل ارزیابی فنی و کیفی محصولات سرمایشی و گرمایشی تبیین شده اند.

مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت بیان کرد: این دستورالعمل در صورت نیاز هر دو سال یک بار مورد بازبینی و بازنگری قرار می گیرد.

هاشمی دستیابی به اطلاعات مورد نیاز در خصوص وضعیت کیفی محصولات، توانمندی ها، استراتژی ها و تکنولوژی‌های تولید ، وضعیت مهندسی و R&D محصولات را از جمله اهداف طرح ارزیابی فنی و کیفی محصولات سرمایشی و گرماشی معرفی کرد.

او آموزش، توانمندسازی و مهارت نیروی انسانی، عمق ساخت داخل محصولات، وضعیت ارائه خدمات فروش وپس از فروش به همراه شبکه نمایندگی های خدمات و آمادگی صادراتی شرکت های تولید کننده محصولات صنعت تهویه مطبوع وتاسیسات را از دیگر اهداف این طرح معرفی کرد و گفت: اجرای دوره آزمایشی این طرح با مشارکت 29 محصول از 8 شرکت تولیدکننده بزرگ محصولات سرمایشی وگرمایشی در سال 97 انجام و نتایج آن امتیاز کل وضعیت فنی، کیفی و خدماتی صنعت تهویه مطبوع و تاسیسات در سال 97 ،64.4 درصد است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

سامسونگ کمپانی تولیدکننده لوازم آشپزخانه لوکس Dacor را خریداری می کند

admin

کشف کالای قاچاق در شهرستان روانسر

بهنام وحیدی

تولید لوازم خانگی در سال 97 کاهش یافت

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه