لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
فناوری

خدمات دانش بنیان بهینه سازی شبکه‌های موبایل

xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرویس بازطراحی ، بهینه سازی و مدیریت راندمان شبکه های موبایل مجموعه دانش محور موج آینده فرافن موفق به اخذ نشان دانش بنیان (تولیدی نوع یک) معاونت علمی_فناوری نهادریاست جمهوری شد

فعالیت های تعریف شده در حوزه طراحی و بهینه سازی یک اپراتور تاثیر مستقیمی در کیفیت سرویس نهایی و به تبع آن سطح رضایت مشترکین و ریزش مشترکین خواهد داشت.فعالیت‌ های مرتبط با بهینه ‌سازی و بازنگری طراحی شبکه به عنوان یکی از مهمترین وظیفه ها در حوزه فنی یک اپراتور تعریف می شوند.

تعریف فاکتور زمان به عنوان اولویت اصلی در فعالیت‌ های تیم های اجرایی در مدت انجام پروژه، گسترش روز به روز شبکه و معرفی نیازمندی‌های جدید، اهمیت فرایندهای مرتبط با بهینه‌سازی  و باز طراحی را در حوزه فنی دو چندان می‌کند.

در این حوزه، تمرکز اصلی برروی فعال سازی ظرفیت های بالقوه موجود است به صورتی که تا حد امکان اپراتور را از سرمایه‌ گزاری جدید برای افزایش ظرفیت، ایجاد پوشش و ارایه ی سرویس‌ های جدید بی نیاز کند.

اپراتور می‌تواند با کاهش قیمت نهایی محصول برای مشترکین، سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند. کاهش قیمت محصول بدون کاهش هزینه‌ های جاری برای اپراتور به معنای کاهش حاشیه سود و درآمد خالص خواهد بود. با این مقدمه کاهش هزینه‌ های جاری و افزایش سود خالص یکی از مهمترین رسالت‌ های تعریف شده در حوزه فنی اپراتورهای مخابراتی خواهد بود.

شایان ذکر است؛  مجموعه دانش بنیان موج آینده فرافن با هدف ارائه سرویس یکپارچه سازی در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات در سال 1389  پایه گذاری شد . جهت گیری اصلی این شرکت دانش بنیان  از ابتدا ایجاد یک مجموعه کاملا دانش محور بوده که با تکیه بر دانش و تکنولوژی روز و همچنین استفاده از تجربیات و سوابق اجرایی موجود ،  جای خالی شرکت های یکپارچه ساز سیستم و سرویس را در پروژه های مخابراتی کشور پر کند. امروزه با نگاهی به جهت گیری صنعت مخابرات در دنیا و همگرایی مد نظر برای تکنولوژی های مطرح در این عرصه، بحث یکپارچه سازی سیستم اهمیت ویژه ای پیدا کرده است./ایلنا

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

اندروید جدید میزان مصرف باتری هر برنامه را نشان می‌دهد

admin

برای خرید موبایل های سامسونگ چقدر باید هزینه کرد + جدول

admin

بازار موبایل همچنان در رکود

admin

ارسال دیدگاه