تلویزیون سام الکترونیک
لوازم خانگی جی پلاس
اخبار لوازم خانگی سایر خبرها لوازم خانگی ایرانی

کشف 18 میلیارد تومان کالای قاچاق در گلستان

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، استاندار گلستان گفت: در ۵ ماه نخست سال‌جاری ۱۸ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان گلستان کشف شده که بیشتر لوازم خانگی بوده است.

هادی حق‌شناس ظهر امروز در ششمین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع)، اظهار داشت: در 5 ماه نخست سال‌جاری 18 میلیارد تومان کالای قاچاق که بیشتر لوازم‌خانگی بوده است، کشف شده که همه تلاش ما به همکاری دستگاه‌های اجرایی کاهش این میزان است.

وی افزود: 2 میلیون و 200 هزار راس دام سبک و سنگین در استان موجود است که تاکنون 10 درصد این تعداد پلاک‌کوبی شده‌اند و پلاک‌کوبی بقیه ادامه دارد اما هماهنگی‌های لازم برای کشتار و انتقال با ادارات کل دامپزشکی، حمل‌ونقل و پایانه‌ها و جهاد کشاورزی صورت گرفته است.

استاندار گلستان در خصوص پلاک‌گذاری ادوات کشاورزی، گفت: براساس هماهنگی صورت گرفته با نیروی انتظامی پلاک‌گذاری تراکتورها و کمباین‌ها با حداقل بیمه توسط پلیس صورت می‌گیرد.

حق شناس یادآور شد: اقدامات ما نباید به گونه ای باشد که موجب آزار مردم شود چراکه هدف قانون‌گذار نفع مردم و منفعت عمومی جامعه است.

دشتیان دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان گلستان خاطر نشان کرد: با اقدامات انجام شده جایگاه گلستان از رتبه 26 در سال 96 به رتبه 5 در حال حاضر ارتقاء یافته و میزان کشفیات کالای قاچاق در 5 ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 46 درصد رشد داشته است./تسنیم

انتهای پیام/

emersan

اخبار مرتبط

ورود انبوه کالای قاچاق از گمرک صحیح نیست

admin

ماشین ظرفشویی با پوشش نانویی ضد زنگ در بازار ایران

بهنام وحیدی

۱۰ تا ۱۵ درصد قیمت لوازم خانگی کاهش می‌یابد

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه