اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

سه محصول جدید جی‌پلاس در راه بازار ایران

محصولات جدید جی پلاس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بر اساس شنیده ها طی ماه های آینده سه محصول جدید جی‌پلاس به سبد کالای لوازم خانگی این برند در ایران اضافه خواهد شد.

پس از آغاز مجدد تحریم ها و بدعهدی قمارباز آمریکایی، شرکت های کره ای از بازار لوازم خانگی ایران پا پس کشیدن و در این میان گلدیران به عنوان تنها نماینده رسمی ال جی از عرضه مجدد محصولات این برند کره ای به بازار بازماند.

شرکت گلدیران در این شرایط تصمیم به تولید تلویزیون های جی‌پلاس گرفت و این امر را راهکاری برای عبور از تحریم های خواند. در حال حاضر تلویزیون های جی‌پلاس به عنوان یک محصول تولید داخل در بازار ایران عرضه شده و بخش عمده ای از تمرکز شرکت گلدیران را به خود معطوف کرده است.

به تازگی خبر رسیده که گلدیران قصد دارد تا سبد محصولات خودرا تکمیل‌تر کرده و سه محصول دیگر برند جی‌پلاس را به سبد محصولات لوازم خانگی خود اضافه کند.

بر اساس این گزارش ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال جی‌پلاس سه محصول جدید این شرکت است که طی ماه های آینده به بازار ایران عرضه می شود.

به گزارش خبرنگار «ال کا ایران»، هنوز جزئیاتی در این باره منتشر نشده و مشخص نیست که شکل ورود این محصولات و میزان داخلی سازی این کالاها به چه شکل خواهد بود اما آنچه که مشخص است ممنوعیت واردات لوازم خانگی باعث خواهد شد تا این سه محصول نیز با هر میزان داخلی سازی که شده در ایران تولید شوند.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

فروشگاه های لوازم خانگی ارومیه در ورطه ی تعطیلی!

بهنام وحیدی

فرآیند بومی سازی لوازم خانگی در کشور ادامه دارد

admin

هرآنچه که باید از تولید OEM در صنعت لوازم خانگی بدانید

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه