لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی معرفی لوازم خانگی

امنیت خانه خود را با Linksys بالا ببرید

xvision
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکت Linksys از ارائه یک سرویس جدید که با وجود شبکه وای فای بدون استفاده از دوربین یا سخت افزار دیگری حرکات اطراف خود را شناسایی می کند، خبر داد.

ایده استفاده از وای فای برای تشخیص حرکت بدون استفاده از دوربین یا سنسورهای دیگر چیز جدیدی نیست. مفهوم اصلی ایده مذکور این است که سیگنال های وای فای توسط روتر تنظیم شده اند تا بتوانند از یکدیگر دور شوند و یکدیگر را خاموش کنند. چیزی که در حال حرکت است و با این روند تداخل دارد و تشخیص داده می شود. برای اولین بار این فناوری در یک محصول در دسترس است.

پس از فعالسازی، Linksys Aware از طریق اپلیکیشن هوشمند وای فای Linksys که برای سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس است و از هرگونه حرکت در خانه اطلاع می دهند.

همچنین کاربران می توانند جنبه های مختلف خدمات را از طریق اپلیکیشن ها، مانند روشن یا خاموش کردن آن کنترل کنند. کاربران نیز می توانند اعلان ها را تغییر دهند یا حساسیت تشخیص حرکت را تغییر دهند. داده ها به مدت 60 روز حفظ می شوند.

قابل ذکر است، این سرویس را می توان در روترهای Linksys Velop Tri-Band AC2200 استفاده کرد و باید در آینده در سایر روترها نیز موجود باشند.

این شرکت در حال ارائه یک آزمایش 90 روزه رایگان است. پس از آن یک اشتراک 2.99 دلار در هرماه یا 24.99 دلار در سال هزینه خواهد داشت.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

رفع مشکل آنتن‌ دهی وای فای و گوشی‌‌های میان رده جدید ویژه جوان‌ها

admin

به وای‌فای‌های عمومی متصل نشوید!

admin

افزایش سرعت وای فای تا دو برابر با ورود WiGig

admin

ارسال دیدگاه