لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی

شرکت مادیران حامی آلبوم جدید شجریان شد

مادیران
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، با امضای یک توافق نامه بین بابک ثقفی مدیر عامل شرکت مادیران و همایون شجریان و علیرضا قربانی، هنرمندان سرشناس موسیقی ایرانی، ایکس‌ویژن حامی رسمی آلبوم «افسانه چشمهایت» شد.

مادیران

«افسانه چشم‌هایت» نخستین آلبوم مشترک این دو هنرمند سرشناس است که شرکت مادیران با شعار «این شنیدن دیدنی است » به استقبال انتشار آن رفته است. قرار است این آلبوم در روز 19 آبان ماه جاری در یک مراسم ویژه رونمایی شود.

مهیار علیزاده آهنگسازی این آلبوم را به عهده داشته است. او درباره این آلبوم توضیح می‌دهد: اشعاری برای این آلبوم انتخاب شده که حضور دو خواننده را توجیه کند. همایون شجریان و علیرضا قربانی در این آلبوم نقش‌های متفاوتی دارند که در نیمی از آن مشغول گفت و گو با یکدیگرند.

مهیار علیزاده

فضای اکثر قطعات ساخته شده از آلبوم «افسانه چشم‌هایت»، ارکسترال است. به گفته او در یکی از قطعات از سازهای ایرانی هم استفاده شده‌است. این گزارش حاکی از آن است که : نوازندگان این آلبوم ترکیبی از نوازندگان ایرانی و اروپایی هستند که ارکستر فیلارمونیک متروپلیتن پراگ بخش اعظم آن را نواخته است.

البته هرچند این آلبوم در شهر پراگ ضبط شده اما در بعضی قطعات نوازندگان ایرانی سازهای کلاسیک نیز به هنرنمایی پرداخته‌اند. در این آلبوم برای نخستین بار شعر «درد مشترک» سروده احمد شاملو، در کنار اشعاری از شاعران برجسته معاصر ایران نظیر، هوشنگ ابتهاج (سایه)، سیمین بهبهانی، شفیعی کدکنی، مهدی اخوان ثالث و علیرضا کلیایی هم‌خوانی شده است.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل XSMT-320K زیر ذره بین

بهنام وحیدی

فرهنگ سازی مادیرانی ها در پیاده روی همگانی

بهنام وحیدی

تامین منابع مالی بدون نیاز به نظام بانکی/ افزایش 100 میلیارد تومانی سرمایه شرکت

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه