لوازم خانگی سام
موبایل جی پلاس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

عرضه لوازم خانگی دست دوم با برچسب 2019

لوازم خانگی دست دوم با برچسب 2019

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق با بیان اینکه در نیمه اول سال 400 میلیارد کشفیات قاچاق لوازم خانگی داشتیم، گفت:افراد کالای لوازم خانگی دسته دوم را وارد می کنند و روی آن برچسب 2019 می‌زنند.

حمیدرضا دهقانی‌نیا، سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا اظهار داشت: حجم قاچاق در بازه زمانی خاص به آمار کل سال تعمیم داده می شود که این روند از نظر بنده و کارشناسان این حوزه صحیح نیست.
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: قانونگذار، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق را به عنوان مرجع رسمی بررسی و آمار قاچاق در کشور اعلام کرده است؛ لذا اگر هر نهاد یا شخصیت حقیقی و حقوقی از روی دغدغه آماری اعلام کند، قابل استناد نیست.
دهقانی‌نیا ادامه داد: طبق آمار رسمی در شش ماهه اول سال 97 و 98، دومین کشفیات ما در حوزه مبارزه با قاچاق به لوازم خانگی معطوف به ارزش آن بیش از 4 هزار میلیارد و 500 میلیون ریال بوده است.
وی گفت: این آمار نشان می دهد لوازم خانگی در رده دوم اقلام کشف شده قاچاق قرار گرفته و از طرفی ستاد مبارزه با قاچاق وظیفه خود را به انجام رسانده است.
به گزارش ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خاطرنشان کرد: قاچاق لوازم خانگی وجود دارد ولی نه با آن شدتی که برخی اعلام می‌کنند.
وی با بیان اینکه آمار و ارقام رابطه مستقیمی میان قاچاق و کشفیات نشان نمی دهد، افزود: در شش ماهه سال 98 بیش از 400 میلیارد کشفیات قاچاق لوازم خانگی داشتیم.
دهقانی‌نیا گفت: بخشی از قاچاق ورودی لوازم خانگی مبنی بر این است که افراد کالای لوازم خانگی دسته دوم را از کشورهای حاشیه خلیج فارس وارد می کنند و روی آن برچسب 2019 می‌زنند و ما چنین مواردی را در سطح بازار شاهد هستیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

لوازم خانگی و داروی قاچاق در شهرستان چگنی کشف شد

زهرا سیاحی

افزایش جنس قلابی لوازم خانگی

بهنام وحیدی

توقیف سواری حامل لوازم خانگی قاچاق در نقده

admin

ارسال دیدگاه