تلویزیون سام الکترونیک
یخچال فریزر جی پلاس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی ویدیوهای لوازم خانگی

بازدید اعضای سازمان ملل متحد و نماینده یونیدو از کارخانه امرسان+ویدیو

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، صبح روز گذشته (دوشنبه 20 آبان ماه 1398) اعضای سازمان ملل متحد و همچنین نماینده یونیدو از کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان بازدید کردند.

پیش از مراسم بازدید از خط تولید لوازم خانگی امرسان، مدیران ارشد این مجموعه طی یک نشست تخصصی به معرفی کامل فعالیت های شرکت امرسان و تولیدات این مجموعه صنعتی پرداختند. در این نشست و گفتگو که بر پایه حفظ سلامت محیط زیست و جلوگیری از آسیب بیشتر به لایه اوزون برگزار شد، مدیران بخش فناوری و توسعه محصول لوازم خانگی امرسان به معرفی آخرین دست آوردهای این گروه صنعتی پرداخته و نشان دادند که چگونه دستگاه های به روز شده شرکت امرسان در کاهش گازهای آلاینده نقش خود را ایفا می کنند.

کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان

بر اساس این گزارش سازمان ملل به واسطه سازمان های تخصصی خود کمک هایی به شرکت های صنعتی ایران در خصوص تجهیز کارخانه های تولیدی کرده که به دلیل کاهش گازهای آلاینده شرکت های صنعتی بوده است.

در این میان روز گذشته کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان توسط این سازمان به عنوان نمونه ی واحد صنعتی در بخش صنعتی تولید یخچال انتخاب شده تا به این واسطه نماینده سازمان ملل متحد به همراه هیئت همراه و همچنین دکتر مریم جوان شهرکی، نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد از روند تولیدات این مجموعه بزرگ صنعتی دیدن کنند.

کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان

یونیدو یا سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در واقع یکی از سازمان‌های تخصصی سازمان ملل متحد بوده که مقر آن در وین است. بر اساس اهداف مشخص شده‌ی این سازمان، وظیفه و هدف اصلی آن ارتقاء و تسریع توسعه صنعتی در کشورهای در حال توسعه یا اقتصادهای در حال گذار و توسعه روابط صنعتی بین‌المللی است.

متاسفانه طی سال های گذشته عدم به روز رسانی دستگاه‌های تولیدی شرکت های صنعتی، آسیب های جدی به بخش محیط زیست و به ویژه لایه اوزون وارد کرده است. این آسیب ها جبران ناپذیرند و در آینده نه چندان دور گریبانگیر نسل های بعدی خواهد شد.

البته این معضل تنها شامل کشورهای توسعه نیافته نیست چراکه کشورهای توسعه یافته صنعتی نیز به دلیل تولید گازهای آلاینده که ناشی از ازدیاد کارخانه های تولیدی آن هاست، از این مشکل رنج می برند. هم اکنون بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی در حال فعالیت های اینچنینی هستند چراکه از اهمیت سلامت محیط زیست و جلوگیری از آسیب های بیشتر به لایه اوزون و عواقب آن کاملا باخبر شده اند.

بازدید اعضای سازمان ملل متحد و همچنین نماینده یونیدو در ایران از کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان نیز به همین منظور صورت گرفته است.

کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان

بر اساس کمک های انجام شده به واحدهای صنعتی، این اعضا از کارخانه های صنعتی منتخب بازدید می کنند تا ببینند کمک های صورت گرفته باعث رشد شرکت ها در زمینه تولید محصول و کاهش گازهای آلاینده آنها شده است یا خیر. آنها هدف اصلی از این بازدید را ایجاد اطمینان خاطر برای نهادهای تخصصی خود می دانند تا ببینند کمک های صورت گرفته در مسیر درستی صرف شده است.

به گزارش خبرنگار «ال کا ایران»، روز گذشته نماینده سازمان ملل متحد، هیئت همراه و نماینده یونیدو در ایران پس از گفتگو با مدیران شرکت امرسان و بازدید از خط تولید و دستگاه های تولیدی کارخانه امرسان، بسیار خورسند بوده و ابراز امیدواری کردند.

این بازدید با عنوان طرح حمایتی و مشترک از واحدهای تولیدی یخچال در ایران صورت گرفته که حدود 4 سال از آغاز آن می گذرد. این طرح با اختصاص 477 هزار دلار در قالب پروتکلی با واحد تولیدی امرسان به منظور ورود تکنولوژی و تولید کالاهای دوست دار محیط زیست و لایه اوزون انعقاد شده بود.

گزارش کامل این بازدید را می توانید در ویدیو منتشر شده مشاهده کنید.

کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان

کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان

کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان

کارخانه تولید لوازم خانگی امرسان

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تعطیلی ۵۰ درصد صنعت لوازم خانگی

admin

هوشمند ایرانی در یک قدمی بازار/ هرآنچه که باید از یخجیتال امرسان بدانید+ویدیو

بهنام وحیدی

مدیرعامل امرسان در ویدیو کنفرانس با رهبر معظم انقلاب چه گفت؟

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه