لوازم خانگی سام
موبایل جی پلاس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی نمایشگاه لوازم خانگی نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی تهران ویدیوهای لوازم خانگی

مدیرعامل لومکس : تمامی محصولات لومکس شامل 2 سال گارانتی است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، یکی از غرفه های پر سرو صدای نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران، غرفه لومکس بود. البته این سرو صدا طرفداران خاص خودش را هم داشت چراکه در حال شنیدن موزیک با صدای بلند بودند. لومکس به عنوان یک تولیدکننده اسپیکرهای خانگی به واسطه حضور در سالن های نمایشگاه و همچنین غرفه فضای باز لوکس، حضور پر رنگی داشت. به سراغ مدیرعامل لومکس رفتیم و با در خصوص آخرین وضعیت تولید محصولات این شرکت به گفتگو نشستیم.

فراز حلمی؛ مدیرعامل شرکت لومکس با اشاره به وضعیت حضور این برند تولیدکننده در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران به خبرنگار ال کا ایران گفت : نمایشگاه نوزدهم نیز مانند سال های گذشته برای ما خوب بوده است. حضور در نمایشگاه با هدف رونمایی از کالای جدید است و ما نیز تلویزیون لومکس را در این نمایشگاه رونمایی کردیم.

وی ادامه داد : محصول اصلی برند لومکس اسپیکر است. ما نفر اول تیراژ و تنوع کالا در محصول اسپیکر، در ایران هستیم اما در کنار آن محصولات جدید دیگری از قبیل تلویزیون لومکس را تولید می کنیم. یکی از بزرگترین اهداف ما در این نمایشگاه، معرفی و رونمایی تلویزیون های ال ای دی لومکس بود که به لطف خدا مورد استقبال بازدیدکنندگان نیز قرار گرفت.

فراز حلمی افزود : لومکس در تولید لوازم کوچک برقی نیز فعالیت می کند. در همین ارتباط محصولاتی که تولید می کنیم نظیر ساندویچ ساز، آون توستر، جاروبرقی و … بخشی از تولیدات لومکس است.

وی ادامه داد : ما سابقه 50 ساله در تولید لوازم خانگی داریم و برند لومکس را حدود 10 سال است که به بازار کشور معرفی کرده ایم.

حلمی با اشاره به کیفیت محصولات لومکس و مدت خدمات پس از فروش محصولات این شرکت گفت : تمامی محصولات برند لومکس شامل 24 ماه گارانتی است. در تمامی شهرستان های نماینده های خدمات پس از فروش داریم و به مدت 10 سال تضمین تامین خدمات برای مشتریان خود را خواهیم داشت.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر این گزارش، ویدیو بالا را مشاهده کنید.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

شمارش معکوس برای آغاز نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران+ویدیو

بهنام وحیدی

محمد طحان پور : صدا و سیما به تولیدکنندگان لوازم خانگی کمک کند

بهنام وحیدی

اورمزد در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه