اخبار لوازم خانگی خانه هوشمند لوازم خانگی خارجی

مقابله با آلودگی هوا با دستگاه تصفیه کننده هوا هوشمند Mila

دستگاه تصفیه کننده هوا هوشمند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، آلودگی هوا یکی از مشکلات بزرگ شهرهای پرجمعیت نظیر تهران است که طی روزهای گذشته بیش تر از همیشه با آن روبه رو هستیم. خطر ابتلا به انواع بیماری های به ویژه مشکلات تنفسی در شهرهای آلوده بیش از شهرهای کوچک و کم جمعیت بوده و مقابله با آلودگی هوا نیازمند تصمیمات بزرگ است اما هر فرد می تواند با برخی از اقدامات مانند استفاده از تصفیه کننده هوا در خانه تا حدی از خطرات این معضل همیشگی را کاهش دهند. دستگاه تصفیه کننده هوا هوشمند میلا ( Mila) از جمله محصولاتی است که به لطف فناوری های پیشرفته می تواند ناجی شهروندان کلان شهرها باشد.

شرکت میلا از یک دستگاه تصفیه کننده هوا هوشمند رونمایی کرده که راه حلی هوشمند برای مبارزه با آلودگی هوای خانه محسوب می شودو با حذف آلایندگی های هوای محیط های بسته، خانه ای مطبوع و پاک را برای ساکنین فراهم می کند.

دستگاه تصفیه کننده هوا هوشمند Mila

ویژگی هوشمند بودن این دستگاه منجر شده تا کارایی آن دوبرابر شود و وظایف خود در ایجاد فضایی پاک و عاری از آلودگی را به نحو احسن انجام دهد.

دستگاه تصفیه هوا هوشمند میلا از قابلیت تشخیص اندازه محیط خانه برخوردار بوده و عملکرد آن در فضای 40 و 150 متری مشابه است.

این شرکت خلاق مدعی شده که این دستگاه پیشرفته ترین نسخه موجود در بازار بوده که مجهز به تنظیمات متنوعی است. دستگاه تصفیه هوا میلا هنگامی که کاربران بیرون از اتاق هستند، شروع به کار کرده و هوا را پاک و تمیز می کند و به محض ورود افراد، حالت سکوت آن فعال شده و بدون هرگونه سرو صدایی به کار خود ادامه می دهد.

دستگاه تصفیه کننده هوا هوشمند Mila

6 فیلتر سفارشی در کنار 8 سنسور مانند سنسور نجات زندگی co از دیگر امکانات این محصول هوشمند به شمار می رود که در واقع نخستین دستگاه تصفیه کننده هوا است که نجهز به سنسور مونواکسید کربن است.

علیرغم استفاده از فناوری های هوشمند و پیچیده، کار با این دستگاه بسیار آسان بوده و کاربران می توانند از طریق اپلیکیشن گوشی های هوشمند کنترل آن را به دست بگیرند.

لوازم خانگی هوشمند طی سال های گذشته به وفور در بازار لوازم خانگی به چشم می خورد و اکثر تولید کننده ها به دنبال عرضه محصولات هوشمند و گستر خط تولید خود در این بخش هستند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

گوگل اسیستنت به زودی وارد انواع لوازم خانگی می‌شود

admin

سامسونگ از Family Hub 2.0 و لوازم خانگی هوشمند در نمایشگاه CES 2017 رونمایی کرد

admin

با پیشرفته ترین لوازم خانگی در سال 2018 آشنا شوید / بخش اول

admin

ارسال دیدگاه