لوازم خانگی سام
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

توزیع لوازم خانگی در بین سیل زدگان توسط نیروی زمینی سپاه

توزیع لوازم خانگی در بین سیل زدگان

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان از توزیع لوازم خانگی در بین سیل زدگان خبر داد.

سردار محمد مارانی با تشریح اقدامات قرارگاه قدس در امدادرسانی به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان و توزیع لوازم خانگی در بین سیل زدگان چابهار و کنارک گفت: از همان ساعات اولیه قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با همه امکانات در خدمت مردم سیل‌زده در سطح استان بوده است‌.

او با تأکید بر اقدامات نیروی زمینی سپاه در حوزه توزیع بسته‌های معیشتی در سطح استان و در مناطق سیل‌زده ادامه داد: ۱۵ هزار بسته برنج، ۱۵ هزار تخته پتو، ۶۰ هزار پرس غذای گرم در بین سیل‌زدگان توزیع شده است.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با بیان اقدامات لجستیکی و امدادی این قرارگاه یادآور شد: هزار سری لوازم خانگی در بین سیل‌زدگان مناطق حومه چابهار و کنارک از سوی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه توزیع شده است.

مارانی با اشاره به خدمت‌رسانی بیمارستان‌های صحرایی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده ادامه داد: تیم‌های خودکفایی و امدادگر پزشکی قرارگاه قدس و معاونت بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه به استعداد یک گردان در مناطق سیل‌زده مشغول خدمت‌رسانی هستند. خدمت پزشکی و دندان‌پزشکی رایگان، توزیع دارو، انجام عمل‌های جراحی ازجمله اقدامات تیم‌های پزشکی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل‌زده بوده است.

به گزارش آنا، او خاطرنشان کرد: در حوزه اقدامات مهندسی تجهیزات مهندسی نیروی زمینی سپاه توانست ارتباط ده‌ها روستا را به یکدیگر متصل و مسیرهای اصلی را باز کند. لازم به ذکر است که صدها نیروی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه به صورت تمام‌وقت مشغول خدمت‌رسانی هستند.

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت: مردم نجیب، ولایتمدار و مقاوم ایران اسلامی شایسته بهترین‌ها هستند و ما به عنوان خدمتگزاران ملت با همه توان خدمات‌رسانی را در مناطق سیل‌زده تا بازگشت وضعیت به حالت عادی، ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

emersan

اخبار مرتبط

اهدای ۵۷۴ بسته لوازم خانگی به خانوار‌های سیل زده ایلام

نفیسه رحیمی

70 هزار پک لوازم خانگی در اختیار مردم سیل زده

بهنام وحیدی

توزیع لوازم خانگی بین سیل‌زدگان کرمان/مسئولان با سعه‌صدر برخورد کنند

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه