لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

۳۵ هزار بسته لوازم خانگی به زوج‌های جوان ارائه می شود

بسته لوازم خانگی
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت، از ارائه ۳۵ هزار بسته لوازم خانگی در قالب بسته حمایتی به زوج‌های جوان از مرداد ماه 99 خبر داد.

کامران کارگر گفت: بنا بر تأکیدات سرپرست وزارت صمت مبنی بر ضرورت حمایت از زوج‌های جوان در قالب عرضه بدون واسطه اقلام اصلی لوازم خانگی با قیمت مناسب، ستاد تنظیم بازار در نود و ششمین جلسه خود تصمیم گرفت با همکاری تولیدکنندگان توانمند صنعت لوازم خانگی کشور پنج قلم لوازم خانگی پر مصرف با نشان تجاری مشخص و با نرخ اقتصادی را در قالب بسته لوازم خانگی در اختیار زوج‌های جوان کشور که تحت حمایت سازمان‌هایی مثل بهزیستی، کمیته امداد، صندوق بازنشستگی کشوری و لشکری، تعاونی‌های کارگری و کارمندی هستند، قرار گیرد.

وی افزود: این ۳۵ هزار بسته، شامل ۵ قلم کالای اساسی از قبیل تلویزیون، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و یخچال با قیمت مناسب حدود ۹ میلیون تومان از مرداد ماه سال جاری تا پایان سال به تفکیک بر اساس زمان و تاریخ ازدواج شأن و تاییدیه سازمان‌های مربوطه در اختیار مزدوجین قرار خواهد گرفت.

سرپرست دفتر برنامه‌ریزی، تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت گفت: با توجه به اینکه قیمت این کالاها معیشتی است باید کد ملی و آدرس پستی مزدوج در زمان نصب با اطلاعات ثبت نامی تطابق داشته باشد.

وی افزود: در این جلسه، مصوب شد فهرست افراد مشمول با ترتیبات تعیین شده به این وزارتخانه ارائه تا در قالب تفاهم‌نامه موجود با شرکت‌های تولید لوازم خانگی اقلام مورد نیاز افراد تأمین شود.

به گزارش صدا و سیما، سرپرست دفتر برنامه‌ریزی، تأمین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت ادامه داد: این اقلام طبق توافقی که با واحدهای تولیدی صورت گرفته باید بادوام، با کیفیت، با قیمت تمام شده و با حداقل سود به زوج‌های جوان عرضه شود.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

کشف ۱۸ میلیارد تومان کالای قاچاق در البرز

admin

بازار لوازم خانگی در کما

admin

درخواست پازوکی برای بازنگری در طرح جامع تجارت

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه