لوازم خانگی سام
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

اختصاص بسته حمایتی لوازم خانگی برای حمایت از اقشار آسیب پذیر

اختصاص بسته حمایتی لوازم خانگی

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به طرح اختصاص بسته حمایتی لوازم خانگی برای حمایت از اقشار آسیب پذیر گفت: براساس این طرح مقرر شده تا بسته حمایتی شامل4قلم لوازم خانگی در اختیار اقشار آسیب پذیر قرار گیرد.

حسین مدرس خیابانی با اشاره به طرح حمایتی اختصاص بسته حمایتی لوازم خانگی به اقشار آسیب پذیر، گفت: این طرح هنوز اجرایی نشده اما براساس این طرح با چند کارخانه تولید‌کننده لوازم خانگی که ارز به آنها اختصاص داده می‌شود مذاکره شده تا 4قلم لوازم خانگی اصلی را با قیمت مناسبت در اختیار اقشار آسیب پذیر قرار گیرد.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بسته حمایتی لوازم خانگی شامل یخچال فریزر، تلویزیون، ماشین لباسشویی و اجاق گاز است، افزود: مقرر شده تا هزار بسته لوازم خانگی حمایتی به زوجهای جوانی که فرزندان بازنشسته سازمان بازنشستگی کشور هستند اعطا شود.

به گزارش فارس، وی بیان داشت: البته برنامه ما اختصاص 300هزار بسته است که پیش‌بینی می‌شود هزار بسته آن تا شهریور ماه اختصاص یابد. مدرس خیابانی با بیان اینکه وقتی اقتصاد با شوک روبرو می‌شود برای حمایت از اقشار آسیب پذیر باید بسته حمایتی تعیین کرد، اظهار داشت: اختصاص بسته‌های حمایتی به اقشار آسیب پذیر مانع له شدن اقشار آسیب پذیر در زیر فشارهای اقتصادی می‌شود. وی گفت: اسامی واجدین شرایط برای این کمک‌ها استخراج شده است و امیدواریم این طرح اجرا شود.

انتهای پیام/

emersan

اخبار مرتبط

سامانه رتبه‌بندی و اعتبارسنجی بازرگانان در حال فعالیت است

بهنام وحیدی

زیرساخت های لازم برای طرح منع فروش لوازم خانگی فاقد شناسه وجود ندارد

نفیسه رحیمی

عدم تامین مواد اولیه لوازم خانگی و ادامه روزهای دشوار

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه