لوازم خانگی سام
بخوانید:
لوازم خانگی جی پلاس
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

حل مهمترین دغدغه تولیدکنندگان لوازم خانگی

حل مهمترین دغدغه تولیدکنندگان لوازم خانگی
snowa

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، معاون امور صنایع وزارت صمت در ادامه از ساماندهی وضعیت عرضه و تقاضای ورق‌های فولادی که مهمترین دغدغه تولیدکنندگان لوازم خانگی بود، خبر داد.

مهدی صادقی نیارکی در نشست مشترک با نمایندگانی از انجمن صنایع لوازم خانگی با بیان این مطلب تصریح کرد: تأمین و تخصیص مؤثر ارز برای ترخیص مواد اولیه و ضروری واحدهای تولیدی در اولویت قرار گرفته است که با اجرای این سیاست روند تولید در بخش‌های مختلف صنعتی با مشکل کمتری ادامه خواهد داشت و در واقع مهمترین دغدغه تولیدکنندگان لوازم خانگی حل می شود.

معاون امور صنایع وزارت صمت در ادامه از ساماندهی وضعیت عرضه و تقاضای ورق‌های فولادی که مهمترین دغدغه تولیدکنندگان لوازم خانگی بود، خبر داد و گفت: با بررسی وضعیت متقاضیان دریافت ورق‌های فولادی و شناسایی واحدهای فعال دارای مجوز، اصلاح عرضه و تقاضای این محصولات با رویکرد شفاف سازی و تأمین مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش مهر، گفتنی است در این نشست اعضا انجمن صنایع لوازم خانگی نیز با اشاره به دغدغه‌های توسعه تولید لوازم خانگی، خواستار رفع مشکلات پیوستن به سامانه جامع تجارت و همچنین تسریع در ترخیص مواد اولیه مورد نیاز این صنعت از گمرک شد.

همچنین اعضا این انجمن شفافیت در روند عرضه ورق‌های فلزی، با اولویت مصرف کننده واقعی را مورد تاکید قراردادند و خواستار اتخاذ تدابیری برای افزایش سقف اعتبارات مالی به صنایع کشور شدند.

انتهای پیام/

pakshoma
emersan

اخبار مرتبط

قاچاق در حوزه لوازم خانگی وجود دارد

نفیسه رحیمی

تولیدکنندگان لوازم خانگی 35 درصد از قاچاقچیان این محصولات عقب تر هستند

بهنام وحیدی

همکاری در تولید لوازم خانگی مشترک مقدمه ورود به بازارهای بین المللی است

admin

ارسال دیدگاه