لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی معرفی لوازم خانگی

یخچال فریزرهای تی سی ال روانه بازار می شوند

یخچال فریزرهای تی سی ال
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، یخچال فریزرهای تی سی ال مجموعه جدیدی از محصولات خانگی کمپانی تی سی ال هستند که به مجموعه تلویزیون های هوشمند و لوازم الکترونیکی تی سی ال افزوده می شوند.

یخچال فریزرهای تی سی ال را بیشتر بشناسید

شرکت تی سی ال (TCL) برای اولین بار با انتشار مجموعه ای از یخچال فریزر در استرالیا محصولات خود از جمله تلویزیون و لوازم الکترونیکی را گسترش داده است.

بیشتر بخوانید:

تلویزیون های اندرویدی تی سی ال روانه بازار آمریکا شدند

این مجموعه یخچال فریزر تی سی ال شامل سه مدل یخچال فریزر مختلف که نوع اول به صورت ایستاده است و در سه مدل با ظرفیت های 454 لیتر، 362 لیتر و 221 لیتر می شود. یخچال نوع دوم مخصوص نوشیدنی بوده که در ظرفیت های 95 لیتر و 42 لیتر است و در نهایت یخچال فریزر نوع سوم شامل یخچال فریزرهای صندوقی می شود که در دو ظرفیت 200 لیتر و 145 لیتر عرضه شده که همگی این یخچال فریزرها با برچسب قیمت زیر 1000 دلار هستند.

یخچال فریزرهای تی سی ال

بر اساس گفته کمپانی تی سی ال پرچمدار این مجموعه جدید تی سی ال شامل مدل P491TMS در ظرفیت 454 لیتر می شود که اولین یخچال استاندارد شرکت یاد شده است.

بیشتر بخوانید:

تسخیر بازار جهانی تلویزیون هوشمند توسط سامسونگ

مدیر بازاریابی شرکت تی سی ال، رافائل ماین گفت: این اولین مدلی است که با استاندارد 2021 AS / NZS IEC 62552-3 مطابقت دارد. و این نشان دهنده تعهد ما در قبال مصرف کنندگان استرالیایی است.

یخچال فریزرهای تی سی ال

این یخچال ها از فناوری اینورتر هوشمند برای حفظ شرایط ایده آل نگهداری مواد غذایی، یک مانع حرارتی بهبود یافته مخصوص آب و هوای استرالیا، بدنه مقاوم در برابر خراش، دسته های فرو رفته و حالت تعطیلات برای نگه داشتن فریزر در هنگام خاموش شدن یخچال بهره می برند.

بیشتر بخوانید:

فروش کارخانه پنل LCD سامسونگ به برند تی سی ال

مدیر بازاریابی شرکت تی سی ال، رافائل ماین در ادامه افزود: مصرف کنندگان استرالیایی هنگام خرید لوازم آشپزخانه با قیمت مقرون به صرفه باید انتخاب بیشتری داشته باشند. به بیان ساده، هدف ما دسترسی بیشتر محصولات برتر است. این محصولات برای نوسازان منازل و خریداران برای اولین بار ساخته شده اند که طراحی مدرن و شیک و قیمت مقرون به صرفه ای را ارائه می دهند.

یخچال فریزرهای تی سی ال

کمپانی تی سی ال در سطح جهانی محصولاتی مانند یخچال هوشمند، ماشین لباسشویی و خشک کن را عرضه می کند و این کمپانی قصد دارد طی 12 ماه آینده برخی از این محصولات را به دست مصرف کنندگان استرالیایی برساند.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

تلویزیون سری 6 تی سی ال ماه آینده به فروش خواهد رسید

فرناز گلرخ

تی سی ال در ایفا 2020 با دستی پر می آید

نفیسه رحیمی

تلویزیون های LCD جدید تی سی ال به بازار اروپا عرضه شد

فرناز گلرخ

ارسال دیدگاه