لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی

بورس لوازم خانگی تهران کجاست؟

بورس لوازم خانگی تهران
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، هر زمانی که صحبت از خرید می شود، سوالاتی مانند بورس لوازم خانگی تهران کجاست؟ و یا بورس تلویزیون در تهران کجاست مطرح می شود که در این بخش تلاش شده تا با معرفی این مراکز به مشتریان کمک کنیم تا  کالاهایی با قیمت مناسب و کیفیت خوب خریداری کنند البته نام برخی از این مراکز مانند بازار لوازم خانگی شوش و فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری به گوش اکثر افراد به ویژه پایتخت نشینان خورده است اما سعی ما در این مطلب بر این است که این مراکز خرید را به طور کامل بررسی کنیم و حتی به معرفی مسیرهای دسترسی به آن ها بپردازیم اما شاید برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید که چرا باید حتما برای خرید یک محصول به بورس مراکز فروش برویم. مطمئنا خرید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب خواسته ی هر مشتری است و همان طور که می دانید لوازم خانگی در بازارهای اصلی ارزان تر از سایر مراکز عرضه می شود و ضمن این که شاهد تنوع بیشتری از محصولات خواهید بود و به عنوان مثال در فروشگاه لوازم خانگی جمهوری تهران راحت تر می تواند کالای مورد نظر خود را پیدا کنید.

معرفی بورس لوازم خانگی تهران به همراه مسیرهای دسترسی

بورس لوازم خانگی تهران

بورس لوازم خانگی تهران شامل بازار لوازم خانگی شوش و فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری یا بورس لوازم خانگی شریعتی و … می شود که هر کدام برای خرید محصولی خاص توصیه می شود و به عنوان مثال برای تهیه انواع ظروف و سرویس قاشق و چنگال می توان سری به پاساژ ها و مغازه های شوش زد و یا حتی کالای مورد نظر خود را از دست فروش های این مرکز تهیه کرد البته این نکته را فراموش نکنید که پیش از خرید حتما اطلاعات کاملی از محصولی که قصد خرید آن را دارید، تهیه کنید و با گرداوری لیست قیمت لوازم خانگی در دامن سودجویانی که با قیمت ارزان ‌تر کالای بی‌ کیفیت یا تقلبی را به خریدار غالب می‌کنند، گرفتار نشوید. پیش از این در بخش راهنمای خرید لوازم خانگی به منظور راحتی مشتریان تلاش شده تا مشخصات و قیمت انواع لوازم خانگی مورد بررسی قرار بگیرد که اگر در تدارک خرید یک محصول جدید هستید توصیه می شود به این بخش مراجعه کنید.

بورس لوازم خانگی تهران

همان طور که گفته شد، تهیه کالای مورد نظر از بورس لوازم خانگی تهران مزایایی دارد که به قیمت پایین تر محصولات و تنوع بیشتر پیش از این اشاره شد و از دلایل اصلی تهیه لوازم خانگی از بازارهایی مانند فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری یا بورس لوازم خانگی شریعتی و یا بازار لوازم خانگی شوش به شمار می روند اما علاوه بر مواردی که گفته شد، اکثر نمایندگی های شرکت ها در این بازار ها حضور دارند و در نتیجه راحت تر  می توانید محصولات برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و از نزدیک مورد بررسی قرار دهید. از طرفی دیگر عرضه و ارسال کالا در این مراکز به دلیل عرضه انبوه سریع تر انجام می شود و معمولا به دلیل وجود رقابت شدید میان فروشندگان هزینه پایین تری هم دارد. علاوه براین، یکی از دلایلی که منجر می شود تا خریداران به دنبال پاسخ سوالاتی مانند بورس تلویزیون در تهران کجاست باشند این است که دسترسی به راسته به بازار لوازم خانگی تهران به دلیل وجود مترو و سرویس‌ های حمل و نقل عمومی راحت تر است.

لوازم خانگی شامل انواع لوازم برقی، فرش، مبلمان، لوازم آشپزخانه و…. می شود که در ادامه قصد داریم تا با تفکیک انواع محصولات خانگی مراکز فروش هر کدام  و یا به عبارت دیگر بورس لوازم خانگی تهران را به صورت جداگانه معرفی کنیم تا بهترین خرید را داشته باشید.

بیشتر بدانید:

برای خرید جهیزیه در تهران کجا برم؟

بازار لوازم خانگی شوش

بازار لوازم خانگی شوش

بازار لوازم خانگی شوش برای آن دسته از افرادی که در تدارک تهیه جهیزیه هستند و یا به دنبال خرید انواع ظروف و یا محصولات مورد استفاده در آشپزخانه هستند یک انتخاب ایده آل است زیرا مشتریان با تنوع بالایی از کالاها مواجه خواهند شد. با قدم زدن در بازار بلور فروشان شوش انواع مختلفی از ظروف را مشاهده می کنید که به راحتی هر چه تمام تر می توانید وسایل مورد نظرتان را برای زندگی آینده تان یا خانه ی جدیدتان خریداری کنید.

چی بخرم؟ : ظرف و لوازم آشپزخانه

از چه راهی برسیم؟ : با کمک انواع وسیله نقلیه می توان به بازار لوازم خانگی شوش دسترسی پیدا کرد. تنها کافی است که در ایستگاه شوش پیاده شده و با کمک تاکسی و اتوبوس خود را به بلور فروشان شوش و یا پاساژ های این خیابان برسانید.

فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری

فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری

فروشگاه های لوازم خانگی خیابان جمهوری ویژه خرید انواع لوازم صوتی و تصویری است که انواع مختلفی از فروشگاه و پاساژ در خیابان جمهوری وجود دارد که به راحتی می توانید کالای مورد نظر خود نظیر تلویزیون را پیدا کنید. ضمن این که نمایندگی اکثر شرکت های فعال در این حوزه در جمهوری در واقع یکی از اصلی ترین بورس لوازم خانگی تهران است و در واقع می توان گفت به نوعی پاسخ سوال بورس تلویزیون در تهران کجاست تلقی می شود.

چی بخرم؟ : لوازم صوتی و تصویری

از چه راهی برسیم؟ : خیابان جمهوری در محدوده ترافیک قرار دارد و مطمئنا پیدا کردن جای پارک در این منطقه بسیار سخت است. به همین دلیل توصیه می شود که از وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی، مترو و اتوبوس استفاده کنید. برای رسیدن به این خیابان می توانید از میدان هفت تیر، جمهوری و یا حافظ سوار تاکسی شده  و یا در ایستگاه مترو سعدی پیاده شوید .لیست اتوبوس هایی که از این خیابان رد می شوند شامل خط اتوبوس میدان بهارستان – میدان جمهوری، میدان بهارستان – میدان ولیعصر و خط ۴ اتوبوس‌های بی آر تی است.

بورس لوازم خانگی شریعتی

بورس لوازم خانگی شریعتی

برای خرید انواع لوازم خانگی برقی و محصولات صوتی و تصویری وارداتی می توانید سری به بورس لوازم خانگی شریعتی بزنید. این خیابان یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین خیابان تهران است که از جنوب به خیابان انقلاب و از شمال به میدان تجریش متصل است .

چی بخرم؟ : لوازم خانگی برقی

از چه راهی برسیم؟ : ترافیک در این منطقه همواره سنگین است و یکی از راه های دسترسی به این خیابان طولانی سوار شدن در خط یک مترو و خروج از ایستگاه شریعتی است. اگر تمایل به استفاده از خط اتوبوس و یا تاکسی دارید می توان با یکی از مسیرهای میدان قدس، سید خندان و میدان امام حسین به این خیابان رسید. می توان با وسیله شخصی نیز بورس لوازم خانگی شریعتی رفت اما باید زمان زیادی را برای پیدا کردن جای پارک تلف کرد.

فروشگاه های لوازم خانگی امین حضور

فروشگاه های لوازم خانگی امین حضور

فروشگاه های لوازم خانگی امین حضور بیشتر لوازم خانگی بزرگ و لوازم برقی کوچک نظیر یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و … عرضه می کند و برای خرید لوازم صوتی و تصویری گزینه های بهتری برای خرید وجود دارد اما در سه راه امین حضور می توان تنوع بالایی از لوازم خانگی برقی را مشاهده کر و به راحتی از هر برندی که تمایل دارید محصول خود را تهیه کنید. این منطقه بیشتر پاتوق تازه عروس هایی است که به دنبال تهیه جهیزیه هستند.

چی بخرم؟ : لوازم خانگی برقی

از چه راهی برسیم؟ : سه ‌راه امین‌حضور در محدوده طرح ترافیک است و به همین دلیل پیشنهاد می شود  که از اتوبوس های میدان بهارستان و میدان امام خمینی برای دسترسی به خیابان امیرکبیر بهره ببرید که البته با استفاده از مترو نیز می توان به فروشگاه های لوازم خانگی امین حضور دسترسی پیدا کرد. تنها کافی است که در ایستگاه مترو بهارستان پیاده شوید البته باید 15 دقیقه پیاده‌ روی کرد.

بیشتر بخوانید:

راهنمای کامل خرید جهیزیه/برای خرید جهیزیه مناسب چه کنیم؟

بازار مبلمان دلاوران

بازار مبلمان دلاوران

بازار مبلمان دلاوران یکی از بزرگترین بازارهای مبلمان و لوازم چوبی است که با توجه به کیفیت مناسب و تنوع بالا به آسانی می توانید مبلمان متناسب با دکوراسیون منزل خود پیدا کنید. سرتاسر این خیابان مغازه های کوچک و بزرگی وجود دارید که انواع مبلمان، تخت و … عرضه می کند و نیاز به معرفی آن در مطلب بورس لوازم خانگی تهران احساس می شود.

چی بخرم؟ : مبلمان و لوازم چوبی

از چه راهی برسیم؟ : برای دسترسی به بازار مبلمان دلاوران می توان در ایستگاه مترو علم و صنعت و گلبرگ (جانبازان) پیاده شد. این خیابان حدفاصل میدان الغدیر تا خیابان سراج است که از طریق بزرگراه رسالت شرق- میدان رسالت- خیابان هنگام، بزرگراه همت زین الدین- خروجی هنگام و بزرگراه بابایی می توان وارد این خیابان شد.

بازار مبلمان جاجرود

بازار مبلمان جاجرود یک از راسته های اصلی برای خرید انواع مبلمان مدرن و کلاسیک تلقی می شود که بیش از 50 سال است که کارگاه های نجاری در این منطقه قرار دارند و با گذشت زمان فروشگاه های زیادی در این راسته به وجود آمد.بازار مبل جاجرود در منطقه صنعتی کمرد قرار دارد که با کمک ماشین شخصی می توان به راحتی به این منطقه رسید و از فروشگاه های آن خرید کرد.

چی بخرم؟ : مبلمان و لوازم چوبی

از چه راهی برسیم؟ : این بازار مبل در 15 کیلومتری شهر تهران و در مسیر آبعلی قرار دارد. برای خرید از این راسته  می توانید از طریق اتوبان های امام علی، اتوبان صیاد و اتوبان بابایی به سمت اتوبان یاسینی حرکت کنید و در نهایت وارد جاده قدیم دماوند شوید. افرادی که تمایل به استفاده از مترو دارند باید در ایستگاه مترو فرهنگسرا پیاده شوند و  سپس سوار تاکسی شوند و یا از طریق بی ار تی در ایستگاه سه راه تهرانپارس پیاده شده و در نهایت سوار تاکسی بازار مبل جاجرود شوند.

بازار مبلمان یافت آباد

بازار مبلمان یافت آباد

بازار مبلمان یافت آباد از مراکز خرید و پاساژ های متنوعی تشکیل شده که با هر بودجه ای می توان مبلمان مورد نظر خود را پیدا کنید. از پاساژ و بازارهای این منطقه می توان از بازار مبل شماره 1 و 2 و 3 ایران، بازار مبل خلیج فارس، بازار مبل ملل و … نام برد.

چی بخرم؟ : مبلمان و لوازم چوبی

از چه راهی برسیم؟ : یافت آباد در منطقه 17 شهرداری تهران قرار دارد که نزدیک ترین ایستگاه مترو به آن آزادگان است. امکان دسترسی از طریق خط 10 سامانه اتوبوس های تندرو و بزرگراه آزادی با خودرو شخصی وجود دارد.

بازار لوستر فروشی خیابان لاله زار

بازار لوستر فروشی خیابان لاله زار

لوستر یکی از اصلی ترین وسایل تزئینی برای خانه تلقی می شود که به همین دلیل معرفی مراکز خرید لوستر در مطلب بورس لوازم خانگی تهران کجاست الزامی است. بازار لوستر فروشی خیابان لاله زار یکی از مهمترین مراکز خرید لوستر در تهران به شمار می رود که با توجه به نوع فضای و سبک دکوراسیونی می توان هر مدلی را خرید کرد.

چی بخرم؟ : لوستر و انواع چراغ های تزیینی

از چه راهی برسیم؟ : لاله زار در تقاطع خیابان جمهوری قرار دارد که برای دسترسی به آن می توان در ایستگاه سعدی و یا میدان امام خمینی پیاده شد و از اتوبوس هایی که از مسیر سعدی و یا امام خمینی تردد می‌کنند به این خیابان رسید.

در همین رابطه بخوانید:

راهنمای خرید لوستر به همراه لیست قیمت

بازار لوستر ابوسعید

بازار لوستر ابوسعید از قدیم به عنوان یکی از راسته های اصلی تهیه و خرید  لوستر تلقی می شود که برای نوعروس هایی که به دنبال آینه و شمعدان می گردند انتخاب مناسبی است. این خیابان در شرق میدان منیریه و در غرب چهارراه گلوبندک است. البته بازارهایی دیگری مانند بازار لوستر اتابک برای خرید لوستر وجود دارند که می توان به این خیابان های نیز مراجعه کرد. برای رسیدن به این بازار می توان در ایستگاه 15 خرداد و یا حسن آباد پیاده شد.

چی بخرم؟ : لوستر و انواع چراغ های تزیینی و همچنین انواع آینه و شمعدان

از چه راهی برسیم؟ : برای رسیدن به این بازار می توان در ایستگاه مترو 15 خرداد و یا حسن آباد پیاده شد اما بهتر است در خود ایستگاه منیریه از مترو خارج شوید.

بازار فرش مولوی

بازار فرش مولوی

فرش زینت و گرما بخش هر خانه و فضایی است و به همین دلیل در بخش معرفی بورس لوازم خانگی تهران به بازار فرش و بررسی مسیرهای دسترسی به این بازار ها پرداخته شده است که در واقع می توان گفت کلیدی ترین آن ها بازار فرش مولوی است که تنوع نقش و نگار فرش ها را می توان در این راسته مشاهده کرد. برای خرید فرش می توان به بازار بزرگ تهران، بازار فرش هفت تیر، سهروردی، شعبه شهر فرش در جاده کرج و شعبه دوم آن پایین تر از میدان حر نیز مراجعه کرد.

چی بخرم؟ : فرش و انواع موکت

از چه راهی برسیم؟ : با استفاده از مترو می توانید در ایستگاه مولوی پیاده شده و سپس با تاکسی و یا بی ار تی به سمت چهار راه مولوی حرکت کنید.

بازار پرده مولوی

بازار پرده مولوی

تقریبا نمی توان هیچ خانه ای را بدون پرده یافت و به همین دلیل اشاره به بازارهای اصلی برای خرید و فروش پرده در مطلب بورس لوازم خانگی تهران کجاست الزامی است. در بازار پرده مولوی انواع پارچه در طرح‌ها و مدل‌های گوناگون موجود است البته برای خرید پرده می توان به خیابان زرتشت نیز رفت اما قیمت ها در مولوی به نسبت پایین تر است. راسته پارچه فروشان بازار و عبدل آباد نیز در لیست بورس پرده در تهران قرار می گیرد.

چی بخرم؟ : انواع پرده منزل و محیط های اداری

از چه راهی برسیم؟ : برای رسیدن به بازار پرده‌ فروش‌های مولوی باید قبل از چهارراه مولوی پیاده شوید. ایستگاه مترو مولوی  نزدیک ‌ترین ایستگاه مترو به این بازار است. بعد از بیرون آمدن از مترو می ‌توانید دو ایستگاه تا خیابان عبداللهی را با اتوبوس‌های بی ‌آر تی و تاکسی بروید.

بازار پلاستیک امام رضا (ع) و بازار تهرانپارس 

بازار پلاستیک امام رضا (ع) و بازار تهرانپارس 

بازار پلاستیک امام رضا (ع) و بازار تهرانپارس از جمله بازارهایی است که می  توان از ان ها به عنوان بورس لوازم پلاسکو یاد کرد که البته مکان های دیگری نیز برای خرید این لوازم وجود دارد.

چی بخرم؟ : لوازم پلاسکو

از چه راهی برسیم؟ : برای رسیدن به  بازار پلاستیک امام رضا (ع) می توان مسیر سه راه افسریه، اتوبان امام رضا، بعد از میدان آقانور را طی کرد و برای رسیدن به بازار تهرانپارس می توان در ایستگاه مترو فرهنگسرا خارج شد و سپس خودتان را به خیابان اتحاد برسانید.

تقریبا اکثر بورس لوازم خانگی تهران معرفی شد که پایتخت نشینان و یا حتی کسانی که در تهران ساکن نیستند می توانند با مطالعه این مطلب کالای مورد نظر خود را تهیه کنند البته پیش از رفتن به بازار بهتر است که با نکاتی پیش از خرید آشنا شوید که در ادامه به طور خلاصه به آن ها اشاره شده است.

نکات پیش از خرید لوازم خانگی

نکات پیش از خرید لوازم خانگی

خرید لوازم خانگی و انتخاب درست و متناسب با نیازهای هر فرد بسیار حائز اهمیت است زیرا از این وسایل به طور مستمر استفاده می شوند و با توجه به قیمت بالایی که دارند باید در هنگام خرید نهایت دقت را داشت. پیش از این در مطالبی با عنوان هایی مانند راهنمای خرید لوازم خانگی تلاش شده تا به مشتریان در این زمینه کمک کنیم. در ادامه قصد داریم تا با ذکر نکات کلی اهمیت این موضوع را یادآوری کنیم.

  • تعیین بودجه مورد نظر
  • خرید از برندها و مراکز فروش معتبر
  • اولویت بندی نیازهای خود و خانواده
  • توجه به برچسب انرژی محصول
  • بررسی امکانات و مشخصات محصول
  • توجه به گارانتی و خدمات پس از فروش

انتهای پیام/

 

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

کلید کاربردی کردن کارت خرید کالا در جیب رئیس کل

admin

رشد چشم گیر بازار لوازم خانگی و الکترونیکی در هند

admin

چرا کارت اعتباری برای خرید لوازم خانگی اجرایی نشد؟

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه