تولید بردهای الکترونیکی لوازم خانگی
اخبار لوازم خانگی

ورود به حوزه تولید بردهای الکترونیکی لوازم خانگی توسط شرکت دانش بنیان

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکتی دانش‌بنیان با استفاده از خلاقیت و نوآوری به حوزه تولید بردهای الکترونیکی ...

نفیسه رحیمی | 3 سال قبل

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، شرکتی دانش‌بنیان با استفاده از خلاقیت و نوآوری به حوزه تولید بردهای الکترونیکی لوازم خانگی ورود کرد تا سهم بازار داخلی از این صنعت بیشتر شود.

رعنا زمانی مدیر عامل شرکت دانش بنیان تولید کننده بردهای ایرانی الکترونیکی لوازم خانگی و هوشمند گفت: بردهای یخچال فریزر یکی از محصولات فناورانه این مجموعه است. برد یخچال وظیفه پردازش تمامی اطلاعات را دارد. این وسیله مغز یخچال است که اجزای اصلی مانند کمپرسور و فن یخچال را کنترل می‌کند.

وی ادامه داد: محصولات با کیفیت ما به برتری صنایع ایرانی در بازارهای رقابتی جهان، کاهش مصرف انرژی لوازم خانگی و حفظ محیط ‌زیست کشور منجر شده است.

به گزارش مهر، این فعال دانش‌بنیان گفت: یکی از محصولات ما تولید برد الکترونیکی تلویزیون است. این کار را هم با سال‌ها تحقیق و پژوهش انجام داده‌ایم. ما در فاز اول تلاش کردیم محصولی مشابه آنچه که در بازار است تولید کنیم ولی در فازهای جدید ایجاد امکانات جدید و بهینه‌سازی بر اساس نیازهای موجود وجود دارد. بخش‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری طرح همزمان پیش رفتند تا این محصول آماده نصب بر روی پنل‌های ال‌ای‌دی وارداتی شوند.

انتهای پیام/

نظر شما چیست؟