تلویزیون سام الکترونیک
بخوانید:
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
«ال کا ایران» گزارش می دهد؛

قیمت انواع آبمیوه گیری در بازار ایران + جدول

قیمت انواع آبمیوه گیری در بازار ایران
pakshoma

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، آبمیوه ‌گیری‌ در مدت‌ زمانی کوتاهی می تواند انواع آبمیوه‌ های مختلف مانند سیب، هویج و کرفس را تهیه کند. این دستگاه بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که به نوشیدن آبمیوه های طبیعی علاقه دارند. قیمت انواع آبمیوه گیری در بازار ایران گرد آوری شده است که پیش از رفتن به بازار می توانید نگاهی به آن بیندازید.

آبمیوه‌گیری‌ در دو مدل تک کاره و چندکاره روانه بازار می شود که در مدل‌ های چندکاره متعلقاتی مانند مخلوط‌ کن و آسیاب نیز به چشم می خورد. در جدول قیمت انواع آبمیوه گیری در بازار ایران به مشخصات نیز پرداخته شده است که می توان براساس آن ها مدل مورد نظر را انتخاب کرد.

در همین رابطه بخوانید:

علت لرزش آبمیوه گیری حین کار چه می تواند باشد؟

میزان صدا، اندازه‌ قطر دهانه‌ی ورودی دستگاه، جنس تیغه، متعلقات و تجهیزات و  ویژگی هایی مانند پایه‌های ضد لغزش در هنگام انتخاب این دستگاه باید مورد توجه قرار بگیرد. مطمئنا دستگاه های چندکاره در مقایسه با نسخه های تک کاره قیمت بالاتری دارند که البته افراد باید با توجه به احتیاجات خود اقدام به خرید کنند.

برندهای زیادی نظیر بوش، پاناسونیک، پارس خزر و … در زمینه تولید آبمیوه ‌گیری فعالیت می کنند که برخی از آن ساخت داخل بوده و از قیمت مناسب تری برخوردار هستند و طبیعی است که برند های مشهور تر با برچسب قیمت گران تری در اختیار مشتریان قرار می گیرد البته این نکته را فراموش نکنید که همواره خرید کالای گران قیمت به معنای یک انتخاب خوب و یا خرید یک محصول با کیفیت نیست. پیش از خرید حتما لیستی از نیازهای خود تهیه کرده و سپس بر اساس بودجه و نظرات سایر کاربران تصمیم گیری کنید.

 قیمت انواع آبمیوه گیری در بازار ایران + جدول

انتهای پیام/

ipemdad
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

رنگ و بوی تعطیلی در بازار لوازم خانگی

admin

احتمال افزایش مجدد قیمت‌های لوازم خانگی در روزهای پایانی سال

بهنام وحیدی

افزایش قیمت بنزین تاثیری بر قیمت مواد اولیه لوازم خانگی ندارد

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه