لوازم خانگی سام الکترونیک
بخوانید:
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی معرفی شرکت های لوازم خانگی
«ال کا ایران» گزارش می دهد:

یخچال فریزر کلور ساخت کجاست ؟ + مشخصات و قیمت

یخچال فریزر کلور ساخت کجاست ؟ + مشخصات و قیمت
pakshoma

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، پدید آمدن سوالاتی مانند یخچال فریزر کلور ساخت کجاست ؟ و  لوازم خانگی کلور ساخت کجاست ؟ با توجه به ظهور برندهای جدید در بازار لوازم خانگی ایران نظیر کلور طبیعی است و بسیاری از مشتریان در مورد مشخصات و شرکت های تولید کننده این محصولات کنجکاو هستند که در ادامه قصد داریم به اکثر موضوعاتی از جمله یخچال فریزر کلور خوبه؟ و معایب یخچال کلور یا عیب یابی یخچال فریزر کلور که ذهن مخاطبان را در خصوص برند کلور درگیر کرده است بپردازیم. در این مطلب تنها به ارائه پاسخ چند سوال بسنده نشده است و در ادامه تلاش شده تا اطلاعاتی در خصوص کاتالوگ یخچال کلور و قیمت محصولات کلور و در نهایت نمایندگی های این برند و شرایط فروش اینترنتی یخچال کلور در اختیار مخاطبان قرار دهیم.

یخچال فریزر کلور ساخت کجاست ؟ + ویدئو

 یخچال فریزر کلور ساخت کجاست ؟ + ویدئو

در پاسخ به سوال یخچال فریزر کلور ساخت کجاست می توان گفت که محصولات این شرکت ساخت داخل بوده و در ایران تولید می شود. شرکت صنایع کلور فعالیت خود را با هدف تولید انواع لوازم خانگی در سال 1392 آغاز کرد و در نهایت دو سال بعد یعنی در سال 1394 یخچال فریزرهای این شرکت به تولید انبوه رسید.در کاتالوگ یخچال کلور نام دو محصول یخچال و فریزر تک درب مدل RNT-101 و FNT-101 و یخچال و فریزر کمبی مدل RFNT-101 دیده می شود که به بررسی و قیمت محصولات کلور به صورت جداگانه می پردازیم. اهمیت موضوعاتی مانند لوازم خانگی کلور ساخت کجاست و معایب یخچال کلور یا عیب یابی یخچال فریزر کلور با توجه به تبلیغات محصولات این برند در شبکه های تلویزیونی دو چندان شد و طبیعی است که بسیاری از مشتریان و مخاطبان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر از این برند تازه وارد و محصولات آن باشند.

اگر به دنبال یک پاسخ کوتاه برای سوال هایی مانند یخچال فریزر کلور ساخت کجاست و لوازم خانگی کلور ساخت کجاست ؟ هستید باید گفت که محصولات این شرکت در تاسیساتی با مساحت 36000 متر مربع در شهرک صنعتی خیام شهرستان نیشابور تولید و روانه بازار می شود.

بعد از معرفی این تولیدکننده ایرانی حالا نوبت به بررسی کاتالوگ یخچال کلور و معرفی مشخصات و قیمت محصولات کلور رسیده که مطالعه آن برای مشتریانی که به دنبال تهیه یک یخچال فریزر ایرانی هستند خالی از لطف نبوده و اگر در گروه افرادی قرار دارید که بعد از انتشار تیزرهای تبلیغاتی این برند کنجکاو شده اید بهتر است در ادامه با ما همراه شوید. اگرچه در انتهای این مطلب با توجه به تقاضای مخاطبان اشاره ای به معایب یخچال کلور و شرایط فروش اینترنتی یخچال کلور شده است.

در همین رابطه بخوانید:

پرفروش ترین یخچال فریزرهای ایرانی کدامند؟ + لیست قیمت

تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور

بعد از دریافت پاسخ سوال یخچال فریزر کلور ساخت کجاست و لوازم خانگی کلور ساخت کجاست ؟ حالا نوبت آن رسیده که برای راهنمایی بهتر مشتریان در هنگام انتخاب و خرید به بررسی تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور بپردازیم.

تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور شامل مواردی نظیر برد و چشم الکترونیک هوشمند، موتور فن های BLDC، فناوری Twin Cooling و … می شود که در مدل های آن مشترک بوده و کارایی هر کدام در ادامه توضیح داده شده است.

  • برد و چشم الکترونیک هوشمند
  • ورق لمینت ضد زنگ
  • موتور فن های BLDC
  • فناوری Twin Cooling
  • سیستم جریان هوای چندگانه
  • نوار گسکت
  • ماده کاتیکان

برد و چشم الکترونیک هوشمند

تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور

برد و چشم الکترونیک هوشمند که امکان تنظیم خودکار میزان دما و رطوبت یخچال فریزر را امکان پذیر است کرده است یکی از تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور تلقی می شود. برد و چشم الکترونیک هوشمند یخچال فریزرهای کلور مجهز به چندین سنسور هوشمند هستند که شرایط بیرونی و درونی یخچال را فریزر را اندازه گیری می کند و سپس براساس آن ها دما و رطوبت مناسب را برای یخچال تنظیم می کند.

جالب است بدانید که برای ساخت دکمه های کنترل لمسی محصولات کلور از تکنولوژی سنسور نوری استفاده شده که به لطف آن امکان انتخاب آسان و سریع تنظیم دمای محفظه یخچال، تنظیم دمای محفظه فریزر، هشدار جهت باز بودن درب، قابلیت تنظیم در حالت تعطیلات و مد هوشمند Smart را برای کاربران فراهم شده است.

از دیگر مزایای تکنولوژی برد و چشم الکترونیک هوشمند یخچال فریزرهای کلور می توان به فعال شده حالت هوشمند بعد از ایجاد خطا نام برد که با راه اندازی این حالت، خاموش و روشن شدن دستگاه کنترل شده و در نهایت از قطعات و مواد غذایی موجود در یخچال محافظت می شود.

ورق لمینت ضد زنگ

تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور

در توضیحات مشخصات و مواد به کار رفته در تولید محصولات این شرکت آمده است که برای ساخت یخچال فریزرهای خود از ورق خود رنگ لمینت ضد زنگ ساخت کشور کره بهره برده که در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم است و به علاوه مجهز به فوم سیکلو پنتان بوده که ضمن جلوگیری از ورود هوای گرم به یخچال فریزر و افزایش طول عمر کمپرسور، مانع از آلودگی هوا و تخریب لایه اوزون می شود.

موتور فن های BLDC

امروزه اکثر شرکت های تولید کننده یخچال فریزر به دنبال ارائه موتورهای کارامد، بی صدا و کم مصرف برای محصولات خود هستند که کلور در این راستا از تجهیز تولیدات خود به موتور فن های BLDC خبر داده و عملکرد آن بدین صورت است که با تنظیم خودکار هوای سرد بر اساس عملکرد و نحوه استفاده از یخچال مناسب ترین دمای برودت را برای یخچال انتخاب می کند و با توجه به دی سی بودن این موتور مصرف برق پایینی دارد. در لیست مشخصات و قیمت محصولات کلور نام ویژگی هایی نظیر محفظه جا بطری و قفسه های قابل تنظیم اشاره شده که البته در بسیاری از محصولات موجود در بازار مشاهده می شود.

سیستم جریان هوای چندگانه

تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور

طراحان این یخچال فریزر به منظور جریان یافتن هوای یکنواخت و سریع در تمامی طبقات یخچال از سیستم جریان هوای چندگانه استفاده کرده اند.

فناوری Twin Cooling

تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور

در لیست مشخصات و قیمت محصولات کلور نام فناوری Twin Cooling وجود دارد و همان طور که می دانید در این سیستم از دو فن و دو اواپراتور برای یخچال و فریزر استفاده شده است و در نتیجه عبور هوا در دو محفظه یخچال و فریزر روی نمی دهد و از مزایای  این قابلیت می توان به انجماد سریع غذا و حفظ کیفیت غذا، حفظ رطوبت بیشتر در یخچال، عدم ادغام بوی مواد یخچال و فریزر و اهمیت نداشتن چیدمان مواد غذایی در طبقات اشاره کرد.

نوار گسکت و ماده کاتیکان

تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور

تجمع باکتری و ایجاد بوی بد یکی از مشکلات رایج یخچال های قدیمی بود که مهندسان شرکت کلور به منظور حل این مشکل از نوار گسکت بهره برده اند که در واقع یک لاستیک ضد باکتری بوده که از تجمع باکتری در محیط یخچال جلوگیری می کند. به علاوه در ساخت بدنه یخچال ماده کاتیکان به کار رفته که خاصیت آنتی بیوتیکی داشته و مانع از فاسد شدن مواد غذایی می شود.

مشخصات و قیمت محصولات کلور

مشخصات و قیمت محصولات کلور

برای این که بتوانید خرید منطقی تری داشته باشید و در هنگام انتخاب دچار سردرگمی نشوید بهتر است که در مورد محصول و شرکت سازنده تحقیق و پرس و جو کنید که پرداختن به موضوعاتی مانند یخچال فریزر کلور ساخت کجاست ؟ و  لوازم خانگی کلور ساخت کجاست ؟  و به عنوان مثال معرفی تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور در همین راستا صورت می گیرد.در لیست مشخصات و قیمت محصولات کلور تنها نام  یخچال فریزر به چشم می خورد و کاتالوگ یخچال کلور شامل نام دو مدل یخچال و فریزر تک درب RNT-101 و FNT-101 و کمبی RFNT-101 یا یخچال فریزر پایین کلور می شود که به طور جداگانه به بررسی هر کدام می پردازیم.

یخچال و فریزر کلور تک درب RNT-101 و FNT-101

یخچال و فریزر کلور تک درب RNT-101 و FNT-101

مشخصات یخچال

حجم کل: 530

رنگ بندی: نقره ای، تیتانیوم، سفید صدفی و سفید چرمی

کمپرسور: R600 با راندمان بهتر

ارتفاع: 200 سانتی متر

عرض:70

عمق: 70.5

حجم چیلر: 24 لیتر

کلاس آب و هوایی: گرمسیری

سایر مشخصات: سیستم کندانسور مخفی و ورق خود رنگ کره ای برای درب و بدنه

قیمت یخچال تک درب کلور: 15 میلیون و 200 هزار تومان

مشخصات فریزر

حجم کل: 490

رنگ بندی: نقره ای، تیتانیوم، سفید صدفی و سفید چرمی

ارتفاع: 200

عرض: 70

عمق:70.5

بدن برفک: بله

کلاس آب و هوایی: گرمسیری

سایر مشخصات: سیستم کندانسور مخفی و ورق خود رنگ کره ای برای درب و بدنه

قیمت فریزر تک درب کلور: 14 میلیون و 200 هزار تومان

یخچال فریزر کمبی RFNT-101 یا یخچال فریزر پایین کلور

یخچال فریزر کمبی RFNT-101 یا یخچال فریزر پایین کلور

حجم کل: 432 لیتر

رنگ بندی: نقره ای، تیتانیوم، سفید صدفی و سفید چرمی

کمپرسور: R600 با راندمان بهتر

ارتفاع: 200

عرض:70

عمق: 70.5

حجم چیلر: 24 لیتر

کلاس آب و هوایی: گرمسیری

سایر مشخصات: فناوری Twin Cooling، سه فن BLDC، سیستم کندانسور مخفی و ورق گلوانوم ضد زنگ

یخچال فریزر پایین کلور : 13 میلیون و 660 هزار تومان

بیشتر بخوانید:

علت صدای موتور یخچال چیست؟

یخچال فریزر کلور خوبه؟ یا مزایا و معایب یخچال کلور

برای پاسخ به سوال یخچال فریزر کلور خوبه؟ یا پیش از پرداختن به مزایا و معایب یخچال کلور در ابتدا باید به یک نکته کلی اشاره کرد. اولویت بندی احتیاجات و نیاز های خود، بودجه مورد نظر، خدمات پس از فروش و دسترسی به کالا با توجه به گرانی لوازم خانگی و  ممنوعیت ورود اجناس خارجی بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده و در انتخاب مدل بسیار تاثیر گذار است. از طرفی دیگر کالای قاچاق در بازار به وفور یافت می شود و کار مشتریان برای تشخیص لوازم خانگی خارجی اصل از تقلبی بسیار سخت تر شده است و به همین پیشنهاد می شود که به سراغ برندهای ایرانی بروید تا حداقل از خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار باشید.

یخچال فریزر کلور ساخت کجاست ؟ + مشخصات و قیمت

پیش از این که ذهن خود را درگیر پاسخ سوالاتی مانند یخچال فریزر کلور خوبه؟ کنید و یا به سراغ بررسی مزایا و معایب یخچال کلور بروید بهتر است که نکات ذکر شده را حتما مورد توجه قرار دهید و بعد در خصوص برند تولید کننده و یا به عنوان مثال مشخصات و قیمت محصولات کلور پرس و جو کنید.

با پرس و جو از سایر کاربران کلور و همچنین توجه ویژه به نیاز و بودجه خود در کنار بررسی  کاتالوگ یخچال کلور و قیمت محصولات کلور می توانید بهترین پاسخ را برای سوال یخچال فریزر کلور خوبه؟ دریافت کنید. در خصوص تکنولوژی های یخچال فریزر های کلور توضیح داده شد که با بسیاری از مدل های سایر برندها مشترک بوده اما با توجه به این که زمان زیادی از فعالیت این برند در بازار ایران نمی گذرد تصمیم گیری در خصوص مزایا و معایب یخچال کلور هنوز زود است و در واقع این تولید کننده در ابتدای این راه پر فراز و نشیب قرار دارد.

نمایندگی و فروش اینترنتی یخچال کلور

یخچال فریزر کلور ساخت کجاست ؟ + مشخصات و قیمت

بعد از پاسخ به سوالاتی مانند یخچال فریزر کلور ساخت کجاست ؟ یا یخچال فریزر کلور خوبه؟ و بررسی مشخصات و قیمت محصولات کلور وقت آن رسیده که به معرفی نمایندگی و شرایط فروش اینترنتی یخچال کلور بپردازیم. در بخش خدمات پس از فروش محصولات شرکت کلور ایرانیان شرق آمده است که انواع یخچال های این شرکت دارای 30 ماه گارانتی بوده که شامل نصب و خدمات می شود و برای خرید اینترنتی محصولات این شرکت می توانید به سایت فروشگاهی کلور مراجعه کرده و یا در صورت تمایل به خرید حضوری می توانید به نمایندگی های فروش این شرکت به عنوان مثال از نمایندگی یخچال کلور در اصفهان ، کرج و .. بازدید کنید.

برای تماس با نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش این شرکت می توانید از سایت این شرکت بازدید کرده و یا به سراغ نمایندگی این شرکت در شهر خود نظیر نمایندگی یخچال کلور در اصفهان ، اهواز و .. بروید.

سخن پایانی

کلور یک تولید کننده ایرانی است که به تازگی وارد عرصه لوازم خانگی شده  و برای رقابت با برندهای مطرح خارجی و حتی برخی از برندهای ایرانی راه طولانی در پیش دارد که البته مشتری ها با اطمینان به برندهای ایرانی و توجه به شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها می توانند زمینه را برای رشد و شکوفایی این برندها فراهم کنند.

در صورتی که تمایل به خرید محصولات کلور دارید پیشنهاد می شود که پیش از رفتن به بازار نگاهی به این مطلب بیندازید و از کاربران یخچال فریزرهای این شرکت پرس و جو کنید. در صورت تجربه استفاده از محصولات این شرکت می توانید نظرات خود را در این بخش با ما به اشتراک بگذارید.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

مشخصات بهترین و ارزان ترین لوازم خانگی های جهان

نفیسه رحیمی

بهترین اتو بخار های سال 2019 در بازار لوازم خانگی

رسول غروبی

ارزان قیمت ترین لوازم خانگی های سال 99 بازار ایران + جدول

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه