درخشش رنگ ها
لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
برند جی پلاس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
هشدار؛

ایکس‌ویژن محافظ الکترونیکی تولید نمی‌کند!

هشدار، ایکس‌ویژن محافظ الکترونیکی تولید نمی‌کند!
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، اخیرا در بازار محصولات الکترونیکی و بخصوص در برخی از فروشگاه‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی مشاهده شده که عده‌ای سودجو تحت نام، برند و لوگو X.VISION اقدام به تولید و عرضه محافظ‌های الکترونیکی مخصوص تلویزیون‌، یخچال، فریزر و کامپیوتر کرده‌اند.

بدینوسیله به اطلاع مشتریان محصولات ایکس‌ویژن می‌رساند که مادیران تا بحال هیچگونه محصول محافظ الکترونیکی تولید نکرده است.

بخش حقوقی مادیران نیز به محض اطلاع از این موضوع، فرآیند شکایت قانونی از این سودجویان را آغاز کرده و خاطرنشان می‌سازد که فروش و عرضه این محصول با نام ایکس‌ويژن غیرقانونی است.

گفتنی است این محصولات که اکنون در بازار به فروش می‌رسند مورد تایید ایکس‌ويژن نبوده و در صورت استفاده و ایراد خسارت به محصولات الکترونیکی و لوازم خانگی، هیچگونه تعهدی بر عهده گروه مادیران نخواهد بود.

شایان ذکر است مشتریان و اعضای محترم خانواده بزرگ ایکس‌ويژن می‌توانند در صورت مشاهده محصولات و تخلفات مشابه ضمن تماس با شماره تلفن ۸۲۲۶۶-۰۲۱ داخلی ۲، واحد رضایت مشتریان، ما را در ارایه خدمات مناسب و استاندارد بیش از پیش همراهی کنند.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

کارخانه لوازم خانگی مادیران توسط رئیس جمهور افتتاح شد

مهتاب جهاندار

مشخصات و قیمت ماشین لباسشویی های ایکس ویژن + جدول

نفیسه رحیمی

لوازم خانگی ایکس ویژن ساخت کجاست؟ + ویدیو

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه