لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
ناظر گمرکات استان هرمزگان:

خبر ترخیص محموله لوازم خانگی صحت ندارد

ترخیص محموله لوازم خانگی
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، ناظر گمرکات استان هرمزگان با تکذیب خبر ترخیص محموله لوازم خانگی گفت: سیاستهای حمایت از کالاهای تولید داخل با جدیت در گمرک شهید رجایی بندر عباس دنبال خواهد شد.

ابوالفضل اکبرپور با بیان اینکه، اخیرا از سوی یکی از فعالان بخش خصوصی خبری در خصوص ترخیص بخشی از محموله لوازم خانگی یک شرکت خارجی که از سال گذشته در گمرک شهید رجایی متوقف شده بود، گفت: این موضوع صحت نداشته و حتی یک دستگاه کانتینر از این محموله از مجموعه گمرک شهید رجایی خارج نشده است. بر این اساس در این گمرک، با جدیت سیاستهای حمایت از تولید داخل و برخورد با ترخیص کالاهای گروه چهار و ممنوعه ای که مجوزی برای خروج آنها وجود ندارد دنبال خواهد شد.

ناظر گمرکات استان هرمزگان با تاکید بر اینکه، موضوع توقف محموله بزرگ لوازم خانگی خارجی راسا از سوی مسئولان گمرک شهید رجایی با هماهنگی مراجع مرتبط انجام شده است، گفت: سیاستهای حمایت از کالای تولید داخل و ممانعت از واردات اقلامی که کالای مشابه ان در کارخانجات داخل کشور تولید می شود با جدیت در دستور کار گمرکات  قرار دارد.

به گزارش تسنیم، به گفته این مقام مسئول، گمرک شهید رجایی به عنوان مهمترین گمرک کشور  اخیرا به یکی از قطبهای اصلی ترخیص کالاهای اساسی و همچنین تجهیزات و اقلام واسطه ای مرتبط با تولید تبدیل شده است و این تغییر ریل گذاری آثار مثبت خود را به صورت مستقیم و فوری در بهبود وضعیت تولید داخل کشور نشان داده است.

انتهای پیام/

butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

اعمال تخفیفهای غیرقانونی برای ترخیص لوازم خانگی+سند

admin

ارسال دیدگاه