لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی:

کشف یک انبار لوازم خانگی احتکار شده در بیرجند

شناسایی انبار احتکار لوازم خانگی در شیراز
xvision
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان یک انبار لوازم خانگی احتکار شده به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در بیرجند کشف کردند.

سردار ناصر فرشید ظهر امروز اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی با اشرافیت و هوشمندی بالای خود ازاحتکار لوازم خانگی در یک انبار مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران محل انبار لوازم خانگی احتکار شده را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی به همراه مأموران اداره تعزیرات حکومتی و اداره صنعت و معدن، انبار شناسایی شده را بازرسی کردند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی مطرح کرد: مأموران پس از بازرسی از انبار تعداد زیادی لوازم خانگی احتکار شده کشف کردند که ارزش ریالی آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه ۲۰ میلیارد ریال برآورد شد.

به گزارش فارس، فرشید با بیان اینکه مأموران در این رابطه یک متهم دستگیر کردند و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد، خاطرنشان کرد: از شهروندان خواستاریم تا در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت‌های غیرقانونی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/
emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

کشف انبار لوازم خانگی به ارزش یک میلیارد ریال در اصفهان

admin

شناسایی انبار لوازم خانگی احتکار شده در سردشت

نفیسه رحیمی

کشف لوازم خانگی قاچاق در همدان

بهنام وحیدی

ارسال دیدگاه