لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی ویدیوهای لوازم خانگی

جزئیات خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری 30 میلیون تومانی + ویدیو

خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، عباس هاشمی، دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی کشور در تشریح جزئیات اعطای کارت اعتباری لوازم خانگی بیان کرد: طبق توافق با بانک قرض الحسنه مهر ایران، کارت اعتباری خرید لوازم خانگی ۳۰ میلیون تومانی در اختیار خریداران لوازم خانگی تولید داخل قرار خواهد گرفت.

او با بیان این‌ که در این راستا با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران وارد مذاکره شدیم و تفاهم‌نامه‌ ها به امضا رسیده‌ است گفت: درصورتی‌که واحد‌های تولیدی لوازم‌خانگی، فروشگاه‌ها و مراکز عرضه خود را وارد سایت کنند متقاضیان می‌توانند با مراجعه به بانک و دریافت کارت .اعتباری اقدام به خرید کنند

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی با بیان این‌که طبق اعتبار سنجی صورت‌گرفته کارت تا سقف ۳۰ میلیون تومان شارژ خواهد شد، افزود:

با توجه به بحث تولید امیدواریم بتوانیم از این طریق توان خرید مردم را افزایش دهیم.

نرخ سود و اقساط کارت اعتباری خرید لوازم خانگی مشخص شد

هاشمی با اشاره به این‌که این کارت اعتباری ۳۰ میلیون تومانی دارای اقساط  ۶ماهه، ۹ ماهه و ۱۲ ماهه است و متقاضیان پس‌از پرداخت اقساط می‌توانند مجدداً این کارت را شارژ کنند، گفت: متقاضیان پس‌ از پرداخت اقساط می‌تواند مجدداً این کارت را به هر میزان که تمایل دارند شارژ کنند.

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی تصریح کرد: با توجه به آنکه تفاهمنامه‌ های امضا شده با بانک قرض‌الحسنه است، سود و کارمزد این کارت ۴ درصد است.

او درباره خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری بیان کرد: با توجه به اطلاع‌رسانی‌های صورت‌گرفته و کمیسیون‌های مختلف اطلاع‌رسانی امیدواریم واحد‌ها هرچه سریع‌تر در این طرح همکاری‌ های لازم را انجام دهند و فروشگاه‌های عرضه محصولات خود را اعلام کنند.

هاشمی اظهار کرد: بزرگ‌ترین نگرانی تولید کنندگان آن است که ضرورت و ثبات اقتصادی چندانی در این حوزه وجود ندارد و با توجه به مباحث نرخ ارز و استمرار تامین مواد اولیه با قیمت مناسب، اگر دولت بتواند در این زمینه ثبات ایجاد کند تا اطمینان خاطر برای تولیدکنندگان فراهم شود و از سوی دیگر مواد اولیه و نرخ ارز از ثبات نسبی برخوردار شود در آینده نزدیک این طرح اجرا خواهد شد.

او اظهار کرد: با توجه به جلسات مختلفی که با اعضای هیئت‌ مدیره و سایر بخش‌ها داشته‌ایم و با توجه به آنکه رکود نسبی در تولیدات حاکم است و مشکلات فروش چند ماهی است که گرفتار واحد‌های تولیدی شده‌است بنابراین به این جمع‌بندی رسیدیم که کمکی بتوانیم در قالب کارهات‌های اعتباری به این بخش‌ها کنیم.

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی بیان کرد: درصورتی‌ که یک مقدار رسانه‌ها و دولت‌های مختلف درباره اثرگذاری این طرح و اطمینان خاطر اقدامات لازم را انجام‌ دهند می‌توانیم این طرح را به‌ سرعت اجرایی کنیم.

اگر چه پیش از این طرح فروش اقساطی، وام و یا خرید لوازم خانگی برای عام و خاص مردم در نظر گرفته شده بود همانند خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری سهام عدالت و فروش اقساطی لوازم خانگی بدون ضامن اما این طرح با هدف حمایت از تولید کنندگان داخلی اجرایی شده است.
ممکن است این سوال پیش بیاید که با کارت اعتباری چی بخریم ،روز گذشته عباس هاشمی در این باره گفت:
نامه اطلاع رسانی در این باره به اعضای انجمن ارسال شده و اعضای انجمن علاقمند به طرح خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری را به کارگزار بانک معرفی می‌کنیم تولیدکنندگان هم در سامانه، مراکز فروش و عرضه محصول خود را ثبت می‌کنند
در تصویر زیر می توانید میزان اعتبار و زمان باز پرداخت اقساط را مشاهده نمایید.
خرید لوازم خانگی با کارت اعتباری
انتهای پیام/
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

پیام تبریک دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران به آیت‌الله رئیسی

نفیسه رحیمی

برنامه ریزی وزارت صمت برای توسعه برند ملی لوازم خانگی ایرانی

بهنام وحیدی

بازار لوازم‌خانگی به‌صورت کلی افزایش قیمت نداشته است

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه