لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی
سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی:

بازار لوازم خانگی داخلی سربلند شد

بازار لوازم خانگی داخلی سربلند
xvision
candy

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی بیان کرد: در تفکر جدید و پس از خروج کالاهای خارجی بازار لوازم خانگی داخلی سربلند شد و به آن چیزی که می خواستیم رسیدیم و روند صنعتی شدن را پیش گرفته ایم.

حمیدرضا غزنوی، سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی، ضمن اشاره به ۴۰ درصد رشد تولید لوازم خانگی در ۴ ماه اول امسال و رشد ۷۰ درصدی آن در سال گذشته گفت: رقیب هم برای کاهش قیمت و افزایش کیفیت و هم برای به منظور جلوگیری از واردات و ارتقا صنایع داخلی وارد میدان می شود.

وی ادامه داد: پس از سال ۹۷ به واسطه مدیریت منابع ارزی مجبور به ممنوعیت واردات لوازم خانگی شدیم؛ دست آورد زمانی که کالاهای خارجی ۷۰ درصد بازار داخلی را گرفته بود این بود که تقریبا صنایع ورشکسته شدند و به کیفیت مناسبی نرسیدیم و با خروج آنها از کشور هیچ عایدی نصیب مردم نشد در حالی که در تفکر جدید و پس از خروج کالاهای خارجی، سربلند هستیم و به آن چیزی که می خواستیم رسیدیم و روند صنعتی شدن را پیش گرفته ایم.

غزنوی ضمن اشاره به ۳۰۰ هزار نیروی انسانی در صنعت لوازم خانگی و یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در صنایع وابسته تصریح کرد: این صنعت، صنعت پیشران است و موجب رشد صدها تولیدکننده مواد اولیه و هزاران تولیدکننده قطعه می شود و بیش از هزار و ۵۰۰ صنعت در این صنف، انحصار در آن ها وجود ندارد. تحلیل بازار/

انتهای پیام/

butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

اظهارنظرهای متفاوت فعالان در بازار لوازم خانگی، از واردات تا تحریم‌ها

بهنام وحیدی

بهانه بانک‌ها برای صدور کارت اعتباری خرید کالای ایرانی

admin

انتقاد شدید از برندهای‌خارجی لوازم‌‎خانگی

admin

ارسال دیدگاه