لوازم خانگی دوو
لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی خارجی
«ال کا ایران» گزارش می دهد؛

تلویزیون هوشمند Vision X2 آنر به بازار معرفی خواهد شد

تلویزیون هوشمند Vision X2 آنر
xvision
xvision

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، کمپانی آنر تصمیم دارد تا در تاریخ 26 سپتامبر رویدادی را به نام Honor Smart Life یا لوازم زندگی هوشمند برگزار نماید. در این نمایشگاه قصد دارد مجموعه وسیعی از لوازم هوشمند را معرفی کند و مشخصات آن ها را در اختیار علاقه مندان قرار دهد. آنگونه که مشخص است تلویزیون هوشمند Vision X2 آنر به عنوان سری جدید تلویزیون های این کمپانی در این نمایشگاه معرفی خواهد شد.

در بین چندین دستگاهی که قرار است در این نمایشگاه معرفی شوند، امروز آنر به وسیله یک پوستر جدید تأیید کرده است که این برند در حال آماده سازی شرایط برای معرفی سری جدید تلویزیون های هوشمند خود به نام Vision X2 در نمایشگاه و همچنین عرضه آن در بازار است. در این پوستر علاوه بر زمان راه اندازی تلویزیون هوشمند Vision X2 ، برخی از ویژگی های مهم این سری جدید تلویزیون را فاش کرده است.

تلویزیون هوشمند Vision X2 آنر

کمپانی آنر اعلام کرده که سری جدید تلویزیون های هوشمند Vision X2 دارای 1.07 بیلیون طیف گسترده ای از رنگ ها بوده و این تلویزیون رنگ های بسیار غنی را ارائه می دهد. در واقع می توان گفت در این پوستر تمرکز آنر بیشتر از هرچیزی بر روی معرفی صفحه نمایشگر تلویزیون Vision X2 بوده است.

تلویزیون هوشمند Vision X2 آنر

پیش از این، شرکت آنر تأیید کرده بود که طی همکاری با کمپانی مایکروسافت، در همین رویداد لپ تاپ Honor MagicBook V 14 را معرفی خواهد کرد که جزو اولین لپ تاپ هایی است که می تواند از ویندوز 11 پشتیبانی کند. اکنون Honor از طریق پوستری دیگر تأیید کرده است که این لپ تاپ دارای دوربین دوگانه 5 مگاپیکسلی نیز خواهد بود.

در حال حاضر اطلاعات دیگری درباره رویداد آنر و محصولاتی که قرار است به نمایش گذاشته شود وجود ندارند و بیشتر رسانه منتظر شروع شدن این نمایشگاه هستند.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

اخبار مرتبط

لغو عرضه تلویزیون های ارزان OLED سامسونگ به بازار

بهنام وحیدی

تلویزیون اولد 55 اینچی B&O به بازار راه پیدا کرد

بهنام وحیدی

نسل جدید تلویزیون 4K Mini LED تی سی ال در آستانه ورود به بازار

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه