لوازم خانگی تولیپس
لوازم خانگی بنس
جهاد کالا
رپرتاژ

عطر چای احمد دادخواه در آن سوی مرزها

چای احمد دادخواه
xvision

به گزارش پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، طی سال های اخیر چای یکی از اقلام وارداتی به ایران بوده است، حالا در شرایط تحریم احمد دادخواه به عنوان یکی از فعالان صنعت چای کشور با صادرات این محصول نه تنها مانع خروج ارز از کشور شده بلکه توانسته است در این وضعیت هم ارزآوری داشته باشد و هم ایجاد اشتغال کند. چای یکی از نوشیدنی های محبوب در میان ایرانی ها تلقی می شود به همین منظور کیفیت و قیمت یکی از دو فاکتور اصلی برای خرید چای است که در ادامه اطلاعاتی در مورد این برند، کیفیت و قیمت چای احمد دادخواه ارائه می کنیم.

چای از زمانی که وارد ایران شده است به یک جزء جدایی ناپذیر زندگی ایرانیان تبدیل شده است.در واقع فرقی نمی کند در کجا و در چه حالی و مشغول چه کاری باشیم در هر صورت چای باید باشد. همین استفاده و مصرف روزانه باعث شده است که مصرف کنندگان این محصول بسیار حساس ، سخت گیر و سخت پسند بشوند.به عبارت دیگر هر کدام برای خود کارشناس چای هستند.این مساله موجب شده است که فعالان این صنعت به شدت مراقب محصولات خود باشند.چون می دانند مردم تشخیص می هند.در این شرایط چای احمد دادخواه با تولید محصولات باکیفیت و استاندارد توانسته است سهم عمده ای از بازار داخل و کشورهای همسایه کسب کند.

چای احمد دادخواه سال ۱۳۷۳ ثبت برند شده و در کارخانه ای به مساحت ۴ هزارمتر مربع همراه با سوله های ۶ هزار متری کار خود را آغاز کرده است.چای احمد دادخواه در کنار اخذ استانداردها و گواهینامه های ایزو داخلی وبین المللی در اولین گام ۷۰۰ نفرسرپرست شغل مستقیم ایجاد کرده است و با توجه به گستردگی فعالیت داخلی و خارجی این شرکت بیش از هزاران شغل غیر مستقیم نیز ایجاد شده است، نکته قابل توجه آنکه اعضای هیات مدیره این شرکت بیش از ۷۰ سال سابقه حضور در بازار چای کشور را دارا میباشند

تعاملات خارجی چای احمد دادخواه

چای احمد دادخواه

این چای با کیفیت با توجه به استانداردهای بالایی که دارد توانسته بازار خوبی برای محصولات خود آن هم در کشورهایی که مصرف چای بالایی دارند برسد به نحوی که هم اکنون کشورهایی مانند عراق،افغانستان ،تاجیکستان ،آذربایجان ، ترکیه و کانادا جزء بازارهای صادراتی چای احمد دادخواه و گیاهان دارویی و زعفران به شمار می روند. ضمن اینکه این شرکت به تناسب کار و همچنین شرایط اقتصادی – سیاسی کشور به برقراری ارتباط با کشورهای تولید کننده این محصول پرداخته و با واردات محصول و فرآوری آنها صادرات مجدد نیز انجام می دهد. شرکت چای احمد دادخواه محصولات مورد نیاز خود را غیر از ایران از کشورهای هندوستان ،کنیا ، سری لانکا ، چین ، ویتنام تهیه می کند.

میزان صادرات چای احمد دادخواه

چای احمد دادخواه

این شرکت توانسته است طی سال های فعالیت خود در صنعت تولید چای به استاندارد ها و ایزو ها ی HACCP – ۲۲۰۰۰ – ۲۰۰۸ – ۹۰۰۱  و برای دمنوش ها به ایزوهای ۲۲۰۰۰ – ۲۰۰۵ دست پیدا کند و همچنین موفق به اخذ لوح برند برتردر موزه کاخ سعد آباد تهران ولوح کیفیت عالی و برتر نیز بشود،این مجموعه توانسته سالانه به طور غیر مستقیم چندین  تن انواع چای ایرانی و خارجی صادر کند.صادراتی که علاوه بر ارزآوری در این صنعت برای اقتصاد کشور باعث شده است که این شرکت با توجه به ارز به دست آمده نیازی به استفاده از ارزهای دولتی نداشته باشد و به نوعی در این زمینه خود اتکا باشد و باری به وضعیت ارزی کشور اضافه نکند. این سوی ماجرا است و سوی دیگرش گسترده شدن بازارهای صادراتی است که می تواند علاوه بر افزایش میزان صادرات و فروش چای احمد دادخواه، با توجه به استانداردها و کیفیت مطلوبی که دارد ،اطمینان به محصولات ایرانی را افزایش داده و راه را برای سایرین نیز هموار کند.

نگاه به آینده چای احمد دادخواه

چای احمد دادخواه

البته در این میان شرکت چای احمد دادخواه تنها به تولید چای ودمنوش بسنده نکرده است و با توجه به شناسایی دقیق بازار و استقبال از محصولات استاندارد برنامه های جدید برای تولید محصولات دیگر نیز دارد.این شرکت با توجه به ارتباط خوب ومناسب جهانی ای که دارد به زودی محصولات دیگری از جمله داروهای گیاهی در زمینه کشت و باروری در زمین به متراژ ۲۰۰ هکتار در منطقه هراز با بهترین متدهای جهانی و تولید قهوه، نسکافه و همچنین نوشیدنی های سرد مانند آیس تی را تولید و وارد بازار خواهد کرد. به بیان ساده این برند علاوه برای ایجاد افزایش تنوع محصولات با کیفیت و چای استاندارد در بازار مصرف این محصولات هم مانع از واردات خواهد شد و هم بخش نیروی انسانی دیگری به نیروی کار اضافه خواهد شد.

قیمت چای احمد دادخواه

قیمت چای احمد دادخواه با توجه به گرم و همچنین نوع چای متغیر است و همان طور که اشاره شد محصولات این شرکت تنها شامل انواع چای نمی شود و علاقه مندان به قهوه، دمنوش و نسکافه می توانند از تولیدات این شرکت بهره ببرند. برای اطلاع از قیمت تنها راه مراجعه به مراکز فروش و فروشگاه های اینترنتی معتبر است.

بازار مصرف چای احمد دادخواه

چای احمد دادخواه

این برند با توجه به شبکه منظم و گسترده توزیعی که دارد محصولاتش را در سوپر مارکتها ، فروشگاه های تعاونی ،فروشگاه های کوثر ،فروشگاه های زنجیره ای قابل دسترس و تهیه و استفاده هموطنان عزیز می باشد.

همچین چای احمد دادخواه برای دسترسی آسان و سریع تر علاقمندان به این محصول در محل دفتر اصلی کسب وکار تهران نیز دو شعبه به نشانی تهران، خ ۱۵ خرداد غربی، نبش خ شیخ فضل الله نوری، ساختمان سهیل – ط اول – واحد ۱۰۵ و شعبه دوم تهران، خ ۱۵ خرداد غربی ، ک امیرچترچی، بن بست کاردان ،پلاک ۲ ، واحد ۳ آماده هماهنگی ارسال محصولات است.

ابن چای ازسال ۱۳۸۸ با نام ثبتی ،شرکت احمد ایرانیان شایان در این عرصه حضور دارد،توانسته است طی سالیان اخیر سهم عمده ای در این صنعت ایفا کرده است به نحوی که چای احمد دادخواه هم اکنون  به یکی از بازیگران اصلی صنعت تولید و صادرات چای کشور بدل شده است.

انتهای پیام/

emersan
butaneindustrial
sam

ارسال دیدگاه