لوازم خانگی دوو
جشنواره تولیپس
لوازم خانگی پاکشوما
اخبار لوازم خانگی لوازم خانگی ایرانی نمایشگاه لوازم خانگی
پازوکی در گفتگو با ال کا ایران:

پیشرفت چشمگیر نمایشگاه لوازم خانگی تهران نسبت به سال گذشته/لزوم حمایت دولت از صادرات

پیشرفت چشمگیر نمایشگاه لوازم خانگی تهران نسبت به سال گذشته
xvision
candy

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لوازم خانگی ایران «ال کا ایران»، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران روز گذشته 25 آبان 1400 با حضور تولیدکنندگان و صنعتگران این حوزه برگزار شد و اکبر پازوکی در حاشیه بازدید از این رویداد عنوان کرد: بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران در مقایسه با سال گذشته تغییرات چشمگیری داشته و بهبود کیفیت و تنوع محصول کاملا مشهود است.

اکبر پازوکی گفت:صنعت لوازم خانگی و تولید داخلی علیرغم محدودیت های کرونا رشد قابل توجهی داشته و حضور نمایندگانی از کشورهای حوزه خلیج فارس در جریان این رویداد گویای پیشرفت تولیدکنندگان داخلی است.

وی افزود: روند فروش و صادرات لوازم خانگی در نمایشگاه امسال پیوند خورده که این اتفاق از برندسازی، بهبود کیفیت و خدمات پس از فروش محصولات ناشی می شود.

رییس اتحادیه لوازم خانگی در ادامه گفت:اکثر تولید کنندگان لوازم خانگی در رویداد امسال با سبد محصولات جدید شرکت کردند و شاهد رونمایی مدل های جدید از سوی تمامی شرکت های تولید کننده هستیم که امیدواریم این روند حفظ شود و نمایشگاه سال آینده بهتر از امسال برگزار و میزبان علاقه مندان باشد.

پازوکی افزود:صادرات لوازم خانگی تنها با حمایت 100 درصدی دولت ممکن می شود و براساس گفته ی آقای دکتر قالیباف هر سفیر ایران در هر کشوری باید یک نماینده اقتصادی باشد. تولید کننده های لوازم خانگی نباید درگیر تامین مواد اولیه و یا موضوعاتی مانند صادرات لوازم خانگی باشند.

وی در پایان گفت: صنعت لوازم خانگی از پتانسیل خوبی برخوردار است و در صورت حمایت دولت می توانند بعد از نفت ارزآورترین حوزه برای کشور باشد.

انتهای پیام/

 

emersan
butaneindustrial
butaneindustrial
butaneindustrial
emersan

اخبار مرتبط

مشکلات خرید مواد اولیه لوازم خانگی از بورس

نفیسه رحیمی

گرانی لوازم خانگی در بازار مشهود است

نفیسه رحیمی

جلوگیری از عرضه لوازم خانگی قاچاق با سامانه جامع گارانتی

نفیسه رحیمی

ارسال دیدگاه